Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39832100-4»
-
ID: UA-2026-08-20-009331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання продукції для чищення
Очікувана вартість2 456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлямовивідник OXY Helper ProF 1000ml , Гель для прання " MAXI WASH UNIVERSAL " 4л, Засіб універсальний мийний "Рідке господарське мило" 5л, Гель для чищення унітазу Helper 1л, Засіб для миття посуду ЕКО Helper4,95 л. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 39830000-9 - Продукція для чищення
Очікувана вартість5 123,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБілизна "Калушанка" 900г, засіб для чищення посуду 500г, засіб для чищення поверхонь 500г, засіб для дизенфекції ДОМЕСТОС
Очікувана вартість1 145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМиючі засоби (ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення)
Оголошено29 лип. 12:14
Прийом пропозицій29 лип. 12:14 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-007771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для миття та чищення
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість13 654,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-005934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПобутова хімія
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено15 черв. 13:08
Прийом пропозицій15 черв. 13:08 – 23 черв. 13:00Очікувана вартість150 527,53 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-014084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Ім'я:Оксана ЩавінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380442984955, +380677425647 Веб сайт: ЄДРПОУ:37318438Очікувана вартість5 202,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПобутова хімія
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено28 трав. 12:03
Прийом пропозицій28 трав. 12:03 – 5 черв. 13:00Очікувана вартість150 527,53 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-000117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Ім'я:Барановскіс Еріка ЯнісівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380667033525 Веб сайт: ЄДРПОУ:26214276Очікувана вартість2 969,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-009688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість51 428,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-009747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Миючи засоби» код ДК 021-2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено7 трав. 14:41
Прийом пропозицій7 трав. 14:41 – 15 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 284 851,39 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-003716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода кальцинована
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-002770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Ім'я:Котова Анна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0936909663 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Очікувана вартість41 511,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-001310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення
Очікувана вартість2 121,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-003416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМиючі засоби
Оголошено2 квіт. 10:57
Прийом пропозицій2 квіт. 10:57 – 10 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-003750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення згідно специфікації
Очікувана вартість597,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-003631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМиючі засоби
Оголошено9 бер. 11:18
Прийом пропозицій9 бер. 11:18 – 17 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість786 880,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-002133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття посуду 1 л., Порошок для чищення
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість572,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-010586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість8 065,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro