Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831700-3»
-
ID: UA-2026-08-17-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор рідкого мила Trento Figuro, 0,3 л, ABS-пластик, білий ДК 021:2015 "39830000-9 Продукція для чищення"
Очікувана вартість3 620,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидозатори мила
Очікувана вартість4 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття посуду, засіб для миття умивальника, рідке мило, крем-мило запаска, засіб для миття вікон (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість536,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-006598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор рідкого мила сенсорний
Очікувана вартість2 063,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення (Дозатор для рідкого мила 0,5 л, білого кольору)
Очікувана вартість700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття підлоги, рідке мило, засіб для чищення унітазів, білизна, засіб для миття вікон, освіжувач повітря (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість5 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-005217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Продукція для чищення для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено27 трав. 11:59
Прийом пропозицій27 трав. 11:59 – 4 черв. 09:00Очікувана вартість469 068,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-010906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість2 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-001792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор для мила
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-008474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39831700-3 Автоматичні дозатори рідкого мила
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-012874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор ліктьовий
Очікувана вартість470,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-000129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор сенсорний для мила 0,8 л. Trento.
Очікувана вартість542,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-006615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор для мила
Очікувана вартість353,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-005524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПорошок пральний універсальний TORTILLA EKO 10л, засіб для чищення туалету Доместос 1л, засіб для чищення іржі та вапняного нальоту Гель Сантрі HoReCa 1л, засіб для розчинення жиру (сода кальцинована, 25 кг), диспенсер для рідкого мила з резервуаром, 500 мл(ДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для
чищення) Очікувана вартість80 613,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-012618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор рідкого мила
Очікувана вартість3 835,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-008331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення за кодом ДК 021:2015:39830000-9- Продукція для чищення
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Очікувана вартість87 558,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-007644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічний (ручний) дазатор для мила ДК 021:2015 код 39831700-3 Автоматичні дозатори рідкого мила
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-015121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор рідкого мила 500 мл., дозатор рідкого мила нерж. ст. 500 мл.
Ім'я:Нікіпело Оксана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322603075 ЄДРПОУ:23888525Очікувана вартість2 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-015016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатори для рідкого мила
Очікувана вартість913,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-09-013486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість49 999,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro