Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831500-1»

  • ID: UA-2026-09-01-006460-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Постачальник зобов’язується в порядку та на умовах, визначених у цьому Договорі, поставити та передати у власність Замовника для господарської діяльності автошампунь в 10 л каністрі , в кількості 1 шт, по ціні 2185,00 грн без ПДВ за одиницю, згідно коду ДК 021:2015- 39831500 -1 — Засоби для … чищення і миття автомобілів. Загальна вартість цього Договору складає 2622,00 грн ( дві тисячі шістсот двадцять дві гривні 00 копійок) з ПДВ, у тому числі ПДВ 437,00 грн ( чотириста тридцять сім гривень 00 копійок ).

    Ім'я:
    Віктор Рибін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501926155 ЄДРПОУ:
    20583073
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 622,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    засіб для миття моторів, піна для автомийки

    Ім'я:
    Наталія Недождій-Котова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957674275 ЄДРПОУ:
    35717217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 470,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засоби для чищення і миття автомобілів

    Ім'я:
    Світлана Коріновська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969562281 ЄДРПОУ:
    44074511
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    215,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    "Засоби для миття автомобілів" (ДК 021:2015:39830000-9 - Продукція для чищення)

    Ім'я:
    Сергій Іванов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 147,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004950-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукція для чищення

    Ім'я:
    Долженков Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
    23756522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 254,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-010610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Омивач скла зимовий

    Ім'я:
    Богдан Далекорей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964231707 ЄДРПОУ:
    25439317
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001544-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39831500-1 Засоби для чищення і миття автомобілів

    Ім'я:
    Віктор Макух
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956960220 Веб сайт:
    http://novoolexandrivska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    26283403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Літній омивач скла

    Ім'я:
    Вадим Кривобок
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979745697 ЄДРПОУ:
    08803690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 серп. 01:41

    Прийом пропозицій
    27 серп. 10:00 – 1 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    5 450,00 грн

    з ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-001816-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби для чищення і миття автомобілів (активна піна для безконтактної мийки)

    Ім'я:
    Тавридзький Михайло Ростиславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:
    23884071
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 10:14

    Прийом пропозицій
    20 серп. 10:14 – 28 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    42 350,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-18-011015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Активна піна VOIN UltraFoam 1:8-1:12 1л

    Ім'я:
    Данилюк Надія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671229403 ЄДРПОУ:
    03356039
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    189,99 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-011026-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пінний очисник салону(код за ЄЗС ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)

    Ім'я:
    Яренко Алла Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463142201 Факс:
    +380463142283
    ЄДРПОУ:
    03189883
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    310,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-15-000031-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Піна активна. Код за ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення.

    Ім'я:
    Юрій Конопля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636880014 ЄДРПОУ:
    41595792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    563,94 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-009898-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Омивач для скла автомобільний,5л за ЄЗС ДК 021:2015: 39831500-1 Засоби для чищення і миття автомобілів.

    Ім'я:
    Світлана Пунько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966877174 ЄДРПОУ:
    42336291
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    690,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-001599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Очисник

    Ім'я:
    Ковальчук В'ячеслав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991049266 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    360,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-007890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття автомобілів (автохімія))

    Ім'я:
    Кіт Дмитро Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967161852 ЄДРПОУ:
    02568182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 14:48

    Прийом пропозицій
    12 серп. 14:48 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    15 150,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-013120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запчастини до автомобілів та розхідні матеріали

    Ім'я:
    Карина Пащенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445201857 ЄДРПОУ:
    20577457
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    660,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-007932-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плямовивідник OXY Helper ProF 1000ml , Гель для прання " MAXI WASH UNIVERSAL " 4л, Засіб універсальний мийний "Рідке господарське мило" 5л, Гель для чищення унітазу Helper 1л, Засіб для миття посуду ЕКО Helper4,95 л. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 39830000-9 - Продукція для чищення

    Ім'я:
    Солончак Іванна Орестівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964534572 ЄДРПОУ:
    04373057
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 123,53 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-011804-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Активна піна для мийки високого тиску. Код за ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення.

    Ім'я:
    Юрій Конопля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636880014 ЄДРПОУ:
    41595792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-004483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автошампунь, засоби дезінфікуючі, засоби для миття, засоби для чищення, порошки пральні

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 11:48

    Прийом пропозицій
    7 серп. 11:48 – 17 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    951 384,90 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-008936-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Продукція для миття та чищення різна

    Ім'я:
    Олександр Іваніченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262389 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 15:14

    Прийом пропозицій
    8 серп. 00:00 – 13 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 130 000,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 59 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro