Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831400-0»
-
ID: UA-2026-08-26-001949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для вікон
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість3 207,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість14 170,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття підлоги 5л, засіб для чищення 1000 мл, засіб для скла 500 г, засіб для посуду 900 мл, засіб для скла з розпиленням, засіб для чищення майстер 750 мл
Ім'я:Станіславчук Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380680312214 ЄДРПОУ:25316265Очікувана вартість12 017,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість3 836,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтошампунь, засоби дезінфікуючі, засоби для миття, засоби для чищення, порошки пральні
Оголошено7 серп. 11:48
Прийом пропозицій7 серп. 11:48 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість951 384,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-005381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення
Оголошено28 лип. 12:40
Прийом пропозицій28 лип. 12:40 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість150 766,20 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-03-001925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання господарчих товарів
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість1 082,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (Порошок для прання, засіб "GALAX" для видалення жиру, засіб чистящий "Сантрі-гель" д/сантехніки, засіб "Містер Мускул" (для вікон) з розпилювачем, засіб чистячий Cif, засіб для чищення Domestos, засіб миючий Fairy, засіб чистячий Мілам)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість53 220,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-010575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб д/м скла BLITZ пет пляшка 0,5 л запаска синій, Засіб універсальний Сантрі-гель 1 л, Засіб для миття скла та дзеркал CLEON OPTIMA Морозна свіжість 500 мл, Порошок для чищення МилаМ Лимон 500 г
Очікувана вартість2 647,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-000049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки для чищення екранів, моніторів та оптики в тубі
Ім'я:Вербенко Юлія ВладленівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444561599,380503861755 ЄДРПОУ:19137032Очікувана вартість1 098,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасоби для чищення екранів
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-008366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки ColorWay для LCD/TFT 100шт.
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-002068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для очищення екранів
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки вологі
Очікувана вартість1 920,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-002239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для очищення екранів
Очікувана вартість246,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-011641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-014087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Очікувана вартість29 658,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-010620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість1 043,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro