Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831250-3»
-
ID: UA-2026-09-01-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)
Оголошено1 вер. 10:20
Прийом пропозицій1 вер. 10:20 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-009407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість48 322,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення (Засіб для промивки газотурбінних двигунів)
Оголошено14 серп. 15:44
Прийом пропозицій14 серп. 15:44 – 24 серп. 14:00Очікувана вартість102 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-004483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтошампунь, засоби дезінфікуючі, засоби для миття, засоби для чищення, порошки пральні
Оголошено7 серп. 11:48
Прийом пропозицій7 серп. 11:48 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість951 384,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-012194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 39831250-3 – промивальні розчини: (лікуючий розчин, фасування:1 л; концентрований розчин для промивання, фасування: 50 мл; очищувальний розчин «Probe Cleanser» (50 мл); реагент «M-52LH Lyse» 100 мл; реагент «M-52DIFF Lyse» 500 мл; реагент «M-52D Diluent” 20л)
Ім'я:Самойлова Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380974406277 Факс:+380516891749ЄДРПОУ:01998377Очікувана вартість56 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39830000-9 Продукція для чищення Засіб для чищення кавомашин (Південне ТУОМ)
Ім'я:Лещенко Максим ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380935199900 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено23 лип. 12:19
Прийом пропозицій23 лип. 12:19 – 31 лип. 11:00Очікувана вартість7 487,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-008629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Дезинфекційний засіб для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість11 464,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби дезинфекції
Очікувана вартість7 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМийні засоби згідно коду ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення.
Оголошено21 лип. 09:40
Прийом пропозицій21 лип. 09:40 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 980,94 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-010579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для очищення молочної системи кавомашин (код 39830000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість489,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39830000-9 Продукція для чищення Засіб для чищення кавомашин (Південне ТУОМ)
Ім'я:Лещенко Максим ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380935199900 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено8 лип. 15:13
Прийом пропозицій8 лип. 15:13 – 16 лип. 11:00Очікувана вартість7 487,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-000601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Дезинфекційний засіб для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 лип. 09:24
Прийом пропозицій2 лип. 09:24 – 10 лип. 08:00Очікувана вартість11 608,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-003112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Очікувана вартість1 419,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-013599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено16 черв. 17:11
Прийом пропозицій16 черв. 17:11 – 29 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 002 975,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-010911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Очікувана вартість1 170,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення
Оголошено15 черв. 15:55
Прийом пропозицій15 черв. 15:55 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість264 473,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-011186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-004805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість10 746,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-008543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39830000-9 Продукція для чищення Засіб для чищення кавомашин (Південне ТУОМ)
Ім'я:Лещенко Максим ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380935199900 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено8 черв. 14:51
Прийом пропозицій8 черв. 14:51 – 17 черв. 11:00Очікувана вартість7 487,55 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-03-004585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39830000-9 Продукція для чищення (засоби для чищення та прання)
Очікувана вартість87 415,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro