Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831210-1»
-
ID: UA-2026-08-26-012912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір миючий і обполіскуючий для посудомийних машин
Ім'я:Словиковська Руслана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380986257924 ЄДРПОУ:41844625Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (порошок для чищення, таблетки для ПММ, сіль для посудомийної машини, засіб для підлоги та стін, гель для миття посуду, засіб для миття скла, миючий засіб)
Очікувана вартість8 461,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтошампунь, засоби дезінфікуючі, засоби для миття, засоби для чищення, порошки пральні
Оголошено7 серп. 11:48
Прийом пропозицій7 серп. 11:48 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість951 384,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-007936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб для посудомийних машин NT-2
Очікувана вартість8 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральний порошок (10 кг), мило туалетне (70 гр.), засіб миючий для унітазів (5л), таблетки для посудомийних машин (39830000-9 "Продукція для чищення")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість17 850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб для посудомийних машин NT-2
Очікувана вартість6 480,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-07-09-005635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Продукція для чищення для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено9 лип. 13:24
Прийом пропозицій9 лип. 13:24 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість67 087,63 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-004451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання мийних засобів для посудомійних машин
Очікувана вартість1 175,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПобутова хімія
Оголошено2 лип. 10:43
Прийом пропозицій2 лип. 10:43 – 13 лип. 14:00Очікувана вартість151 895,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-005555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК:021:2015:39830000-9 Продукція для чищення.( Професійний мийний препарат для посудомийних машин, професійний ополіскуючий препарат для посудомийних маши.)
Очікувана вартість29 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення
Оголошено15 черв. 15:55
Прийом пропозицій15 черв. 15:55 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість264 473,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-06-000230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧистячі та миючі засоби код згідно ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Ім'я:Наталія МаркітанE-mail: [email protected] Телефон: +380447751189, +380732275505 ЄДРПОУ:02770104Оголошено6 черв. 11:56
Прийом пропозицій6 черв. 11:56 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 053 466,68 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-013249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Очікувана вартість30 936,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39830000-9 Продукція для чищення (Продукція для чищення для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено27 трав. 15:41
Прийом пропозицій27 трав. 15:41 – 4 черв. 08:00Очікувана вартість415 814,41 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-010300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМийні та чистячі засоби в асортименті
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 трав. 15:22
Прийом пропозицій27 трав. 15:22 – 8 черв. 10:00Очікувана вартість976 028,72 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-002639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення та прибирання
Ім'я:Авдоніна Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт: ЄДРПОУ:20055078Оголошено15 трав. 10:25
Прийом пропозицій15 трав. 10:25 – 27 трав. 08:00Очікувана вартість215 478,51 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-003641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість3 859,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-013537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (Таблетки для посудомийної машини, гель для прання, пральний порошок, засіб для миття посуду, засіб для миття посуду, засіб для миття скла, засіб для чищення туалету, засіб для видалення іржі та вапняного нальоту, засіб чистячий для ванної кімнати, засіб для видалення плям,
засіб для відбілювання) 39830000-9 Очікувана вартість18 533,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-004275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39830000-9 Продукція для чищення (миючі засоби для підлоги, туалету, порошок, чистячі)
Ім'я:Марина Олександрівна КлюшникE-mail: [email protected] Телефон: +380973645047 ЄДРПОУ:20199239Очікувана вартість27 867,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-012249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (таблетки для ПММ, білизна)
Очікувана вартість3 615,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro