Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831200-8»
-
ID: UA-2026-09-01-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)
Оголошено1 вер. 10:20
Прийом пропозицій1 вер. 10:20 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для миття чищення
Оголошено31 серп. 18:35
Прийом пропозицій31 серп. 18:35 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для миття та чищення
Оголошено28 серп. 16:54
Прийом пропозицій28 серп. 16:54 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-000456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 39830000-9 Продукція для чищення
Оголошено28 серп. 08:58
Прийом пропозицій28 серп. 08:58 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-011350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для чищення (Засоби для очищення хірургічних інструментів)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено27 серп. 16:33
Прийом пропозицій27 серп. 16:33 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-011691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (побутова хімія)
Очікувана вартість4 470,57 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (побутова хімія)
Очікувана вартість719,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для миття поверхонь, унітазів, чищення труб та сантехніки
Очікувана вартість10 804,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість6 922,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійний засіб для видалення стійких забруднень з поверхонь «Білизна екстра» (тм Bilysna)», 500мл , Професійний концентрований засіб для миття підлоги Білизна флор (тм Bilysna floor)», 5000мл, Білизна плямовивідник, 500мл (код ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість2 341,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода кальцинована, Для миття посуду "Чистий дім" 1 л., Гель для унітаза "Сантрі"
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість4 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб універсальний Chante Сlair з розпилювачем, рідина для миття посуду FAIRY, засіб для чистки килиміви САН КЛІН, відбілювач гель, рідина для прання універсальна, засіб універсальний DOMESTOS, рідина для миття скла. Код ДК 021:2015 -39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 39830000-9 – Продукція для чищення (Засіб рідкий видбіл. Білизна Калушанка 900г - 39831000-6, зас. д/вікон Mr Muscle з нашат. Спирт. 500мл, зас. д/видал плям з ткан (рідк) унів Vanish Oxi Action Pink 500мл – 39830000-9, засіб для чищення Domestos Ультра білий 1л - 39831600-2, зас.
д/миття універс. Mr. Proper Лимон 1,5 л – 39831300-9, зас. д/чищ. кремопод. CIF Актив Лимон 750 мл – 39831240-0) Очікувана вартість16 519,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Чистячі та миючі засоби господарського призначення" (ДК 021:2015:39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість43 458,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення (Засіб для скла 1 літр; Засіб для скла з розпилювачем 500 мл. (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 39831240-0 Засоби для чищення))
Очікувана вартість169,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення (Код 39830000-9 Продукція для чищення за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість1 119,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість3 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість6 677,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗас д/мит посуду Fairy Лимон 1,35 л; Засіб рідкий відбіл. Білизна Oniks Калушанка 950 г; Зас д/чищен. порошкопод. SAMA Лимон 500 г; Зас д/вікон Clin Цитрус 500 мл курок; Зас д/чиш. Domestos Атлантична свіжість
Очікувана вартість1 932,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro