Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39821000-3»
-
ID: UA-2026-08-19-001774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення та миття, туалетний папір, рукавички, килимок, приладдя для прибирання
Очікувана вартість10 048,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення та миття
Очікувана вартість20 178,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-012475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення та миття
Очікувана вартість23 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-014035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для видалення плісняви 500 мл САВО. Код ДК 021:2015 - 39820000-6: Органічні поверхнево активні речовини
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість1 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-008242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття та чищення
Очікувана вартість49 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-003604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття та чищення
Очікувана вартість49 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-002196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття посуду та скла DIWA Basic 20л./24 кг., Xon-forte 5л. Пінний чистячий засіб; Високоефективний засіб для глибокого очищення Powerfix 10л; Інтенсивний чистячий засіб «Торнадо» 10 л; Засіб для прибирання санітарних приміщень «Санікал» 10л.; Ополіскувач для посудомийної машини DIWA 10л.;
Біологічний нейтралізатор запахів Keihl-Omni-fresh 1л. Очікувана вартість99 806,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-011843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАміачний очищувач
Очікувана вартість20 010,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-003489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для очищення люстр аміачний Glutoclean 750 мл
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість2 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-10-005822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 39820000-6 по ДК 021:2015 - Органічні поверхнево активні речовини (Дезактивуючі засоби). РПЗ - 9.602
Оголошено10 груд. 2025 11:16
Прийом пропозицій10 груд. 2025 11:16 – 18 груд. 2025 10:00Очікувана вартість1 470 952,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-25-004394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОчищувач дизельних вихлопних газів
Очікувана вартість3 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-13-002546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари
Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-006181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для видалення плісняви. Код ДК 021:2015 - 021:2015 - 39820000-6: Органічні поверхнево активні речовини
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість1 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-10-014471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для видалення плісняви. Код ДК 021:2015 - 021:2015 - 39820000-6: Органічні поверхнево активні речовини
Ім'я:Костецька Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт: ЄДРПОУ:02229209Очікувана вартість1 264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-14-000708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39820000-6 - Органічні поверхнево-активні речовини (Дезактивуючі засоби). РПЗ: 9.481.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено14 серп. 2025 09:14
Прийом пропозицій14 серп. 2025 09:14 – 22 серп. 2025 10:00Очікувана вартість256 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-15-003753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАміачні очищувачі
Ім'я:Тетяна Яківна КузюмаE-mail: [email protected] Телефон: +380963641802 Веб сайт: ЄДРПОУ:20991955Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-31-004753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття посуду та скла DIWA Basic 20л./24 кг., Xon-forte 5л. Пінний чистячий засіб; Високоефективний засіб для глубокого очищення Powerfix 10л; Інтенсивний чистячий засіб «Торнадо» 10 л; Засіб для прибирання санітарних приміщень «Санікал» 10л.; Ополіскувач для посудомийної машини DIWA 10л.;
Біологічний нейтралізатор запахів Keihl-Omni-fresh 1л. Очікувана вартість99 966,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-12-007168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39821000-3 Аміачні очищувачі
Очікувана вартість9 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-21-007647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб дезінфекційний "ДЕЗЕФЕКТ" 5л
Очікувана вартість70 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-14-000617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39820000-6 - Органічні поверхнево-активні речовини (Дезактивуючі засоби). РПЗ - 9.70.
Ім'я:Захарченко Андрій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513641164 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено14 січ. 2025 09:02
Прийом пропозицій14 січ. 2025 09:02 – 5 лют. 2025 10:00Очікувана вартість1 232 915,00 грн
без ПДВЗавершена