Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39813000-4»
-
ID: UA-2026-08-19-007707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення та миття, туалетний папір, рукавички, килимок, приладдя для прибирання
Очікувана вартість9 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаста для пакування Unipak 250г
Очікувана вартість235,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніпак сантехн
Очікувана вартість275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуспензії
Оголошено21 лип. 16:17
Прийом пропозицій21 лип. 16:17 – 29 лип. 12:00Очікувана вартість26 508,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-003229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАерозоль, стрічка та розчинник
Очікувана вартість1 405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуспензії
Оголошено8 лип. 10:54
Прийом пропозицій8 лип. 10:54 – 16 лип. 12:00Очікувана вартість26 508,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-008910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСуспензія
Оголошено29 черв. 15:33
Прийом пропозицій29 черв. 15:33 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість43 729,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-011211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАроматизатори та воски
Очікувана вартість6 135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-013208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання миючих та чистящих засобів
Очікувана вартість4 179,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-010875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГерметик термостійкий, паста для притирання металів
Ім'я:Олена Олександрівна КоржикE-mail: [email protected] Телефон: +380673130533 Веб сайт: ЄДРПОУ:03356571Очікувана вартість12 420,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-002161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39810000-3 Ароматизатори та воски
Ім'я:Володимир ЗалізнякE-mail: [email protected] Телефон: +380442381156, +380442381157 ЄДРПОУ:24922299Оголошено14 квіт. 10:31
Прийом пропозицій14 квіт. 10:31 – 22 квіт. 18:00Очікувана вартість71 925,86 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-07-010945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипаста для миття забруднених рук
Очікувана вартість2 851,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-013586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаста полірувальна Farecla G3 0.250 Герметик силіконовий сірий манол 85 г
Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-008960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні товари
Очікувана вартість741,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-011006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипаста для миття рук Авто-майстер
Очікувана вартість2 851,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-003335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаста ГОІ
Очікувана вартість145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-018288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаста для чищення рук
Очікувана вартість1 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-15-006195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсвіжувач повітря, крем для взуття, поліролі, ароматизатори, паста для чищення
Очікувана вартість34 382,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-15-004881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАроматизатори та воски
Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-09-013830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГерметики, абразивні пасти та очищувачі
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено9 жовт. 2025 16:19
Прийом пропозицій9 жовт. 2025 16:19 – 20 жовт. 2025 13:00Очікувана вартість299 186,40 грн
без ПДВЗавершена