Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39721300-5»
-
ID: UA-2026-08-29-000315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОсушувач повітря Profter OL-150Е (150 л.) або аналог; Осушувач повітря Aircond (12 л.) або аналог
Оголошено29 серп. 12:53
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39720000-5 - Неелектричні побутові прилади «Дизельна теплова гармата» (39721300-5)
Оголошено25 серп. 18:22
Прийом пропозицій25 серп. 18:22 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-006487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиосушувач повітря потужність 380Вт, Ємність резервуару 4,5л до 30м.кв
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря (ДК 021:2015:39720000-5 Неелектричні побутові прилади)
Очікувана вартість3 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельна теплова гармата непрямого нагріву
Оголошено25 серп. 16:40
Прийом пропозицій25 серп. 16:40 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість45 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-008043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОсушувачі повітря
Оголошено24 серп. 15:33
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість25 945,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДизельний обігрівач за кодом ДК 021:2015: 39720000-5 «Неелектричні побутові прилади»
Оголошено21 серп. 12:15
Прийом пропозицій27 серп. 12:00 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість169 855,00 грн
з ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-20-013620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПовітронагрівачі
Оголошено20 серп. 18:54
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість210 980,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-003576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря Olimpia Splendid AQUARIA S1 20 P (OS-2064) (За кодом ДК 021:2015 – 39720000-5 «Неелектричні побутові прилади» (39721320-1 за ДК 021:2015 "Осушувачі повітря"))
Ім'я:ГАННА ШЕРШНЬОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380953060446, +380958810039 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052962Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувачі повітря
Очікувана вартість52 794,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря WetAir WAD-F12L (12 л/добу)
Очікувана вартість15 036,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря
Очікувана вартість10 698,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39721320-1 «Осушувачі повітря» (придбання осушувачів повітря)
Ім'я:Нестеренко Олексій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380673212200 Веб сайт: ЄДРПОУ:37401206Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтономний опалювач FEDIK 5000W з дистанційним керуванням
Очікувана вартість187 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39720000-5 «Неелектричні побутові прилади» (Осушувач повітря з іонізацією Aircond D-30L)
Очікувана вартість29 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря (Код ЄЗС ДК 021:2015:39721320-1 Осушувачі повітря)
Очікувана вартість9 996,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтономний дизельний обігрівач (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 39720000-5 Неелектричні побутові прилади)
Оголошено29 лип. 16:33
Прийом пропозицій29 лип. 16:33 – 6 серп. 17:00Очікувана вартість791 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтономний дизельний обігрівач (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 39720000-5 Неелектричні побутові прилади)
Оголошено28 лип. 17:49
Прийом пропозицій28 лип. 17:49 – 5 серп. 17:00Очікувана вартість950 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-27-004906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнверторний осушувач повітря для басейну 39720000-5 - Неелектричні побутові прилади (39721320-1 — Осушувачі повітря)
Очікувана вартість99 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WD6-30LD WF, або еквівалент
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість19 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro