Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39721100-3»
-
ID: UA-2026-08-14-004604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова, 39720000-5 Неелектричні побутові прилади
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-013178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПобутові прилади для приготування їжі
Очікувана вартість21 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-011647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНастільна плита газова Domotec MS-6606, 2 конфорки, 4,4 кВт (10 шт)
Оголошено7 лип. 23:45
Прийом пропозицій11 лип. 00:00 – 15 лип. 08:00Очікувана вартість17 490,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-000547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова, 39720000-5 Неелектричні побутові прилади
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-011529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015:39721100-3 Побутові прилади для готування їжі (Плита електрична)
Ім'я:ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА КОЛОМІЄЦЬE-mail: [email protected] Телефон: +380930290220 ЄДРПОУ:04408809Очікувана вартість85 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-006461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлита газова
Оголошено5 черв. 13:04
Прийом пропозицій5 черв. 13:04 – 15 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість220 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-004049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова, 39720000-5 Неелектричні побутові прилади
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-012154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлита газова
Оголошено18 трав. 16:48
Прийом пропозицій18 трав. 16:48 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-21-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВарочна поверхня GHIW 0427 MI газ нерж. сталь чавун GRUNHELM 143082
Очікувана вартість9 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-17-005005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект газовий кемпінг 8л
Очікувана вартість1 389,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-014505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПобутові прилади для готування їжі
Очікувана вартість9 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-001252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова ПГ-3-П Фурнітура до газової плити (39721100-3 Побутові прилади для готування їжі)
Ім'я:Тетяна КоротинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380989203874 Веб сайт: ЄДРПОУ:25512706Очікувана вартість29 322,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-20-000268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова підлогова CEJ25z
Очікувана вартість21 818,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-026944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧайник металевий
Очікувана вартість3 578,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-10-004023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнтегрована система Fire Maple FMS-X5 для приготування їжі
Очікувана вартість14 331,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-012673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазова плита
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-04-022038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлити газові побутові (39720000-5 - Неелектричні побутові прилади)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-014569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазова плита
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-013915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова, відповідний код 39721100-3.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість12 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-31-002307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова (39720000-5 - Неелектричні побутові прилади)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro