Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39721000-2»
-
ID: UA-2026-09-03-013557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораАдсорбційний осушувач повітря високого тиску
Оголошено3 вер. 16:53
Прийом пропозицій7 вер. 17:00 – 14 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-02-012008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельна теплова гармата непрямого нагріву
Оголошено2 вер. 16:25
Прийом пропозицій2 вер. 16:25 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-29-000315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОсушувач повітря Profter OL-150Е (150 л.) або аналог; Осушувач повітря Aircond (12 л.) або аналог
Оголошено29 серп. 12:53
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39720000-5 - Неелектричні побутові прилади «Дизельна теплова гармата» (39721300-5)
Оголошено25 серп. 18:22
Прийом пропозицій25 серп. 18:22 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-005132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова CASTLE CPG-60W
Очікувана вартість11 299,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиосушувач повітря потужність 380Вт, Ємність резервуару 4,5л до 30м.кв
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря (ДК 021:2015:39720000-5 Неелектричні побутові прилади)
Очікувана вартість3 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельна теплова гармата непрямого нагріву
Оголошено25 серп. 16:40
Прийом пропозицій25 серп. 16:40 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість45 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-008043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОсушувачі повітря
Оголошено24 серп. 15:33
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість25 945,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДизельний обігрівач за кодом ДК 021:2015: 39720000-5 «Неелектричні побутові прилади»
Оголошено21 серп. 12:15
Прийом пропозицій27 серп. 12:00 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість169 855,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-002059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолонка димоходна BOSCH
Очікувана вартість11 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПовітронагрівачі
Оголошено20 серп. 18:54
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість210 980,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-003576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря Olimpia Splendid AQUARIA S1 20 P (OS-2064) (За кодом ДК 021:2015 – 39720000-5 «Неелектричні побутові прилади» (39721320-1 за ДК 021:2015 "Осушувачі повітря"))
Ім'я:ГАННА ШЕРШНЬОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380953060446, +380958810039 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052962Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувачі повітря
Очікувана вартість52 794,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря WetAir WAD-F12L (12 л/добу)
Очікувана вартість15 036,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря
Очікувана вартість10 698,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлита газова промислового типу
Оголошено14 серп. 16:32
Прийом пропозицій14 серп. 16:32 – 22 серп. 07:00Очікувана вартість63 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-004604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова, 39720000-5 Неелектричні побутові прилади
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-013178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПобутові прилади для приготування їжі
Очікувана вартість21 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДушова установка – котел швидкісного нагріву води (КШНВ) (Тип 1)
Оголошено13 серп. 10:49
Прийом пропозицій19 серп. 10:00 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість538 560,00 грн
з ПДВЗавершена