Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39720000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-010909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтономний дизельний обігрівач (код 39720000-5 «Неелектричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
Оголошено1 вер. 17:22
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-01-010370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтономний дизельний обігрівач
Ім'я:Чухрій Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380472316527 Факс:+380472631530ЄДРПОУ:23000072Оголошено1 вер. 16:47
Прийом пропозицій1 вер. 16:47 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтономний дизельний обігрівач ELEGANT
Оголошено1 вер. 16:39
Прийом пропозицій7 вер. 16:33 – 11 вер. 16:34 -
ID: UA-2026-09-01-009649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтономні дизельні обігрівачі
Оголошено1 вер. 16:15
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсушувач повітря
Оголошено31 серп. 16:08
Прийом пропозицій31 серп. 16:08 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-29-000315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОсушувач повітря Profter OL-150Е (150 л.) або аналог; Осушувач повітря Aircond (12 л.) або аналог
Оголошено29 серп. 12:53
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтономні дизельні обігрівачі
Оголошено26 серп. 12:01
Прийом пропозицій26 серп. 12:01 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015:39720000-5 "Неелектричні побутові прилади» - міні газова плита для балонного газу на 2 конфорки
Оголошено26 серп. 11:28
Прийом пропозицій26 серп. 11:28 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-002980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДизельна теплова гармата прямого нагріву
Оголошено26 серп. 10:50
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39720000-5 - Неелектричні побутові прилади «Дизельна теплова гармата» (39721300-5)
Оголошено25 серп. 18:22
Прийом пропозицій25 серп. 18:22 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-25-012232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельна теплова гармата непрямого нагріву
Оголошено25 серп. 16:40
Прийом пропозицій25 серп. 16:40 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-007975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативний самогенеруючий дизельний повітронагрівач; 39720000-5 – Неелектричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено25 серп. 14:18
Прийом пропозицій25 серп. 14:18 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-009589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтономний дизельний обгрівач TOOLME TM188 9 кВт з пультом ДУ-12-24-220В Bluetooth; відповідно до коду ДК 021:2015 - 39720000-5 – «Неелектричні побутові прилади»
Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник газовий за кодом ДК:021:2015:39720000-5 Неелектричні побутові прилади
Очікувана вартість310,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазовий пальник з п'єзопідпалом д=20мм, згідно ДК 021:2015 39720000-5 Неелектричні побутові прилади
Очікувана вартість354,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект газового обігрівача 4,2 кВт з композитним балоном 24,5 л.
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОсушувач повітря
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита газова ПГДЕ-6-П ДК 021:2015 39720000-5 — Неелектричні побутові прилади
Ім'я:Крамар-Мазурак Лілія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322385291 ЄДРПОУ:20834351Очікувана вартість86 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНеелектричні побутові прилади
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонвертор газовий АКОГ-4 (б/ф с, Радча,) для опалення
Очікувана вартість14 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro