Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39717100-2»

  • ID: UA-2026-08-31-007850-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    39710000-2 Електричні побутові прилади Вентилятор підлоговий (Відділ метрології)

    Ім'я:
    Соловей Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:06

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:06 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    4 275,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 12 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вентилятор охолодження випрямної установки електровозів серії ЧС4

    Ім'я:
    Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"
    E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 ЄДРПОУ:
    01056273
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 22:16

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:00 – 9 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    6 713 600,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    9 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-004302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Ніколенко Ольга Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:31

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    1 347 018,35 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-006188-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вентилятор підлоговий Rotex RAF 49-E

    Ім'я:
    Хоманчук Галина Ананіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385630111 Веб сайт:
    http://drz.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44013857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    790,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002218-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вентилятори: PRІME Technics SFV 51(6 штук) та PRІME Technics SFV 51B (6 штук)

    Ім'я:
    Головнич Юрій Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380312647198 Факс:
    +380507181129
    ЄДРПОУ:
    00698727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 960,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012739-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-694_39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади в асортименті)

    Ім'я:
    Олена Пономарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674920257 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 17:23

    Прийом пропозицій
    19 серп. 17:23 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    196 840,13 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-010735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    вентилятори

    Ім'я:
    Саух Олена Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414942380 Факс:
    +380414921336
    ЄДРПОУ:
    41833131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 640,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-002663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні прилади побутові

    Ім'я:
    Тетяна Сокур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433250825 ЄДРПОУ:
    03188168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 199,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-010721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Eurolite AF-8 Universal Drum Fan Професійний підлоговий сценічний вентилятор (до прем'єри "Сніг у Флоренції")

    Ім'я:
    Бєлосевич Олег Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 460,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-005616-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вентилятор настінний

    Ім'я:
    Усар Ірина Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380968623784 ЄДРПОУ:
    02125094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 338,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-011029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Осушувачі повітря електричні, згідно CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Панченко Людмила Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501583552 ЄДРПОУ:
    38652962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 16:37

    Прийом пропозицій
    12 серп. 16:37 – 20 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    30 915,13 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-12-009526-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрочайник, вентилятор

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    975,02 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-006244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 39717100-2 Вентилятори

    Ім'я:
    Вікторія Боднарчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996323372 ЄДРПОУ:
    02001185
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-003574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 39717100-2 Вентилятори (Вентилятор підлоговий SMART FS45 )

    Ім'я:
    Ганна Кривцун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951260685 ЄДРПОУ:
    43572010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 462,12 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-009785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вентилятор підлоговий, 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Тетяна Щавурська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978039481 ЄДРПОУ:
    40201464
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-004525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вентилятор SATURN ST-FN 8311BR (Код ДК 021:2015 (CPV): 39710000 — 2 — Електричні побутові прилади, деталізований код: 39717100-2- Вентилятори)

    Ім'я:
    Ткачук Євгенія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384994330 Факс:
    +380384994330
    ЄДРПОУ:
    22770738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 398,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-012167-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вентилятор підлоговий

    Ім'я:
    Ольга Шаленик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954229969 ЄДРПОУ:
    44893036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 498,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-011762-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Сєніна Надія Мирославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380954138722 ЄДРПОУ:
    38355198
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 22:18

    Прийом пропозицій
    7 серп. 22:18 – 17 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    36 086,11 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-07-003035-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вентилятор підлоговий

    Ім'я:
    Тетяна Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380933449212 ЄДРПОУ:
    44517782
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-008721-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вентилятор

    Ім'я:
    Віта Стефурак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380959395099 Веб сайт:
    http://dramteatr.if.ua/
    ЄДРПОУ:
    02225447
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 790,82 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 35 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro