Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39717000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-004615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКондиціонери
Оголошено2 вер. 11:47
Прийом пропозицій8 вер. 11:45 – 11 вер. 11:45 -
ID: UA-2026-08-31-011697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери
Оголошено31 серп. 17:30
Прийом пропозицій31 серп. 17:30 – 8 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-31-007850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2 Електричні побутові прилади Вентилятор підлоговий (Відділ метрології)
Оголошено31 серп. 15:06
Прийом пропозицій31 серп. 15:06 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-006620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 39710000 – 2 Електричні побутові прилади (кондиціонери та комплекти для монтажу)
Оголошено31 серп. 14:24
Прийом пропозицій31 серп. 14:24 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-011935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВентилятор охолодження випрямної установки електровозів серії ЧС4
Оголошено28 серп. 22:16
Прийом пропозицій3 вер. 16:00 – 9 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-010001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери згідно коду CPV за ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади
Оголошено28 серп. 16:04
Прийом пропозицій28 серп. 16:04 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонер інверторного типу
Оголошено28 серп. 15:39
Прийом пропозицій28 серп. 15:39 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнверторний кондиціонер
Оголошено28 серп. 11:23
Прийом пропозицій28 серп. 11:23 – 7 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-001637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКондиціонери
Оголошено28 серп. 10:07
Прийом пропозицій28 серп. 10:07 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 11:31
Прийом пропозицій21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-10-008554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикондиціонери
Ім'я:Пожарська Ольга АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474762305 Факс:+380474763426ЄДРПОУ:02005378Оголошено10 серп. 15:46
Прийом пропозицій10 серп. 15:46 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонер SkyLux SKS-12VERY
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикондиціонери
Очікувана вартість37 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Кондиціонер CH-S12FTXF2-NG)
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонер ТМ AlpinAir Everest 18
Очікувана вартість33 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоговір постачання товарів 116/26 від 27.08.2026 р.
Очікувана вартість76 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМобільний кондиціонер SkyLux SKE-M35HW, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 – Електричні побутові прилади
Очікувана вартість28 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивентилятор підлоговий побутовий
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товарів кондиціонер
Очікувана вартість92 027,69 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКондиціонер LG WZ09AWN Inverter Pro
Очікувана вартість39 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro