Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39716000-4»
-
ID: UA-2026-08-18-003254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини побутових електричних приладів
Очікувана вартість1 509,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини побутових електричних приладів
Ім'я:Мороз Валерія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544251367 Факс:+380544251367ЄДРПОУ:01981460Очікувана вартість2 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТен бойлера
Очікувана вартість1 888,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-000997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 3971600-4 Частина побутових електричних приладів (диск для овочерізки кубиком D10+10)
Очікувана вартість6 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали та запасні частини для ремонту санітарної техніки (ДК 021:2015:39710000-2 - Електричні побутові прилади)
Очікувана вартість2 916,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротовари та опалювальне обладнання в асортименті
Очікувана вартість8 500,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади та частини до них
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини побутових електричних приладів (Тен 120А 13/5.0 П230-М20, з прокладками, гайками) згідно ДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість5 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротовари
Очікувана вартість3 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-003391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39716000-4 - Частини побутових електричних приладів
Ім'я:Андрієць Ярослав АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380465321163 Факс:+380465321163Веб сайт: ЄДРПОУ:05265826Очікувана вартість34 545,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (2 найменування)
Очікувана вартість1 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39710000-2 по ДК 021:2015 - Електричні побутові прилади (Побутова техніка та ЗІП) (РПЗ: 9.13)
Оголошено30 черв. 16:53
Прийом пропозицій30 черв. 16:53 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість2 932 283,63 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-26-011037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлавіша відчинення дверей (код 39710000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядне для машинки для стрижки
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39716000-4 - Частини побутових електричних приладів
Очікувана вартість255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-001605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39716000-4 Частини побутових електричних приладів
Очікувана вартість2 408,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-007807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-302_39710000-2 ‒ Електричні побутові прилади (Трубчасті електронагрівальні елементи (ТЕНи) в асортименті)
Оголошено12 черв. 14:01
Прийом пропозицій12 черв. 14:01 – 20 черв. 15:00Очікувана вартість317 244,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-003474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастина до парогенератора (Тен бойлера 2005 2200Вт Sil) -1шт господарчі потреби
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-012966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини побутових електричних приладів
Очікувана вартість10 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-002677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для каво-машини Siemens EQ300
Ім'я:Пальченко Марина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380686446825 Веб сайт: ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість6 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro