Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39715200-9»
-
ID: UA-2026-08-28-010915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектроконвектор
Оголошено28 серп. 17:09
Прийом пропозицій28 серп. 17:09 – 5 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-25-012901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади (Конвектори електричні)
Оголошено25 серп. 17:16
Прийом пропозицій25 серп. 17:16 – 2 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-21-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 11:31
Прийом пропозицій21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-004344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатареї для централізованого опалення та комплектуючі для них
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроприлад для обігріву приміщень
Очікувана вартість4 334,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкту: "Капітальний ремонт дверей на горищі в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №44 "Журавлик" Чернівецької міської ради за адресою Чернівецька область м.Чернівці, вул. Руська, 257
Очікувана вартість2 129,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовар за кодом ДК 021:2015-39710000-2 – Електричні побутові прилади, Обігрівач Валенсія км 1400
Очікувана вартість5 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектроприлади для обігріву приміщень
Оголошено17 серп. 14:12
Прийом пропозицій17 серп. 14:12 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241 912,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-005508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонвектор Електричний
Очікувана вартість8 358,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроприлади для обігріву приміщень
Очікувана вартість36 781,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектричні конвектори Electrolux ECH/ECN-2000 M або еквівалент (код 39710000-2 «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
Оголошено13 серп. 12:09
Прийом пропозицій19 серп. 00:00 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість134 966,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-010405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфрачервоні обігрівачі (код 39710000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено7 серп. 16:05
Прийом пропозицій7 серп. 16:05 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість93 109,99 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-008055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади (електроприлади для обігріву приміщень)
Очікувана вартість69 797,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнфрачервоні обігрівачі
Ім'я:Підопригора Тетяна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979087470 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено29 лип. 10:43
Прийом пропозицій29 лип. 10:43 – 6 серп. 23:00Очікувана вартість294 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-006331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонвектор
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади (тепловентилятор спіральний, вентилятор підлоговий, електрочайник)
Очікувана вартість20 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротовари та опалювальне обладнання в асортименті
Очікувана вартість8 500,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроприлади для обігріву приміщень
Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 лип. 11:04
Прийом пропозицій21 лип. 11:04 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість606 420,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-010996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелектроконвектор
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro