Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39715100-8»

  • ID: UA-2026-09-02-001607-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Водонагрівач (Бойлер)

    Ім'я:
    Олег Дьомочкін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577252515 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 09:59

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:59 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    29 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-007138-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    водонагрівач - ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Олена Жидецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974304624 ЄДРПОУ:
    40475812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 955,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тени в асортименті

    Ім'я:
    Затолюк Віктор Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689558312 ЄДРПОУ:
    03328310
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    88 980,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011980-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нагрівач проточної води із шлангом

    Ім'я:
    Пилипяк Андрій Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982776532 ЄДРПОУ:
    44216151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 112,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-014237-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Змішувач-електронагрівач проточної води

    Ім'я:
    Євгенія Гарбуз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971356859 Веб сайт:
    http://centrtvorchosti.wixsite.com/cdtzv
    ЄДРПОУ:
    34582738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 366,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001808-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Водонагрівач (Бойлер)

    Ім'я:
    Роман Бутенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972418915 ЄДРПОУ:
    03359182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:07

    Прийом пропозицій
    25 серп. 10:07 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    23 750,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-21-000819-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проточні чи акумуляційні водонагрівачі та занурювані електричні нагрівачі

    Ім'я:
    Круть Євген Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567930542 ЄДРПОУ:
    40081237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 09:22

    Прийом пропозицій
    21 серп. 09:22 – 31 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    450 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-20-007212-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні водонагрівачі)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 13:52

    Прийом пропозицій
    20 серп. 13:52 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    394 299,67 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-002960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    водонагрівачі - ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Олена Жидецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974304624 ЄДРПОУ:
    40475812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 137,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-009952-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Бойлер електричний 50л

    Ім'я:
    Олена Сухорукова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
    26632252
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 15:45

    Прийом пропозицій
    20 серп. 20:00 – 25 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    65 516,70 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-000699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Бойлери

    Ім'я:
    Олександр Іваніченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262389 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 09:13

    Прийом пропозицій
    20 серп. 09:00 – 25 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    124 905,17 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-011073-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні побутові прилади (ЧВ-Водонагрівач електричний ARISTON SG1 50 V EU)

    Ім'я:
    Гривнак Ольга Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:
    +380567440234
    ЄДРПОУ:
    19430915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 998,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-000805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Проточні чи акумуляційні водонагрівачі та занурювані електричні нагрівачі

    Ім'я:
    Круть Євген Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567930542 ЄДРПОУ:
    40081237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 09:18

    Прийом пропозицій
    7 серп. 09:18 – 17 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    390 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-009556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Водонагрівачі, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»

    Ім'я:
    Ольга Маслей
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 16:32

    Прийом пропозицій
    30 лип. 16:32 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    567 298,95 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-000935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Водонагрівачі, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»

    Ім'я:
    Ельвіра Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504536101 ЄДРПОУ:
    31725604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 09:37

    Прийом пропозицій
    30 лип. 09:37 – 7 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    669 320,23 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-27-005308-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ЧВ-водонагрівач Midea D50-15FG (D)

    Ім'я:
    Строін Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:
    +380512476850
    ЄДРПОУ:
    40109016
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 199,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-006385-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Побутова техніка

    Ім'я:
    Олександр Бондаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677149415 ЄДРПОУ:
    38169500
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 13:44

    Прийом пропозицій
    23 лип. 13:44 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    49 077,64 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-22-002571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Водонагрівач проточний SDR-D05T 3кВт

    Ім'я:
    Дорошенко Тамара Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535552082 ЄДРПОУ:
    05397120
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 144,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-001805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    бойлер Kroner Runder Dry k80vh2-d згідно коду ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади 39715100-8 Проточні чи акумуляційні водонагрівачі та занурювані електричні нагрівачі

    Ім'я:
    Чугунов Руслан Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984807934 ЄДРПОУ:
    35479108
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-009297-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39715100-8 Проточні чи акумуляційні водонагрівачі та занурювані електричні нагрівачі

    Ім'я:
    Наталія Недза
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985044178 Веб сайт:
    https://gimnaziya-nvo2.wixsite.com/hayvoron/golovnij-rozdil
    ЄДРПОУ:
    42408580
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 80 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro