Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39715000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-001607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВодонагрівач (Бойлер)
Оголошено2 вер. 09:59
Прийом пропозицій2 вер. 09:59 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодонагрівачі
Оголошено1 вер. 13:18
Прийом пропозицій1 вер. 13:18 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-010915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектроконвектор
Оголошено28 серп. 17:09
Прийом пропозицій28 серп. 17:09 – 5 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-26-000591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2- Електричні побутові прилади
Оголошено26 серп. 09:02
Прийом пропозицій26 серп. 09:02 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 11:31
Прийом пропозицій21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-20-007212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні водонагрівачі)
Оголошено20 серп. 13:52
Прийом пропозицій20 серп. 13:52 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-007138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиводонагрівач - ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість6 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТени в асортименті
Очікувана вартість88 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодонагрівач побутовий електричний
Очікувана вартість9 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатареї для централізованого опалення та комплектуючі для них
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНагрівач проточної води із шлангом
Очікувана вартість1 112,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість6 035,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроприлад для обігріву приміщень
Очікувана вартість4 334,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодонагрівач Scandix WHS 50 2000W (Код ДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади)
Очікувана вартість17 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкту: "Капітальний ремонт дверей на горищі в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №44 "Журавлик" Чернівецької міської ради за адресою Чернівецька область м.Чернівці, вул. Руська, 257
Очікувана вартість2 129,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБойлер 2000Вт 80л мокрий тен
Очікувана вартість5 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувач-електронагрівач проточної води
Очікувана вартість2 366,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади (Конвектори електричні)
Оголошено25 серп. 17:16
Прийом пропозицій25 серп. 17:16 – 2 вер. 14:00Очікувана вартість90 819,84 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-006153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2 - Електричні побутові прилади.
Оголошено25 серп. 12:56
Прийом пропозицій25 серп. 12:56 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість211 350,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВодонагрівач (Бойлер)
Оголошено25 серп. 10:07
Прийом пропозицій25 серп. 10:07 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 750,00 грн
без ПДВЗавершена