Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39713510-1»
-
ID: UA-2026-08-31-004797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV39710000-2 по ДК 021:2015 – Електричні побутові прилади (Побутова техніка). РПЗ: 9.325
Оголошено31 серп. 12:58
Прийом пропозицій31 серп. 12:58 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-002406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска
Очікувана вартість1 321,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор
Очікувана вартість11 225,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари: Електричний чайник Milano KT-3002 B в к-сті 5 шт., Мікрохвильова піч (HBЧ) ARDESTRO GO-S724B в к-сті 1 шт., Вертикальний відпарювач ручний Braun GS3012BG QuickStyle 3 в к-сті 1 шт. Код ДК 021:2015-39710000-2 "Електричні побутові прилади".
Очікувана вартість5 137,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-004259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарова система
Очікувана вартість15 998,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска
Ім'я:Гречишнікова Крістіна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633197887 ЄДРПОУ:02174618Очікувана вартість4 799,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади (Праски, фени, пароочисники)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено26 черв. 10:53
Прийом пропозицій26 черв. 10:53 – 6 лип. 14:00Очікувана вартість116 333,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-005165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади в асортименті
Оголошено22 трав. 11:55
Прийом пропозицій22 трав. 11:55 – 1 черв. 12:00Очікувана вартість3 923 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-22-000102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор з праскою Silter Super mini 2035-3,5 літри
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість10 166,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-013462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрасувальна система
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість12 499,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-009435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска парова, тефлонова підошва - EI8829T. 1400-1800 Вт 1,9 м (GRUNHELM)
Ім'я:Гринишена Галина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380435721261 Факс:+380435721261ЄДРПОУ:44048130Очікувана вартість4 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-004572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено11 трав. 11:39
Прийом пропозицій11 трав. 11:39 – 20 трав. 14:00Очікувана вартість214 140,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-007315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилососи та пароочисники
Ім'я:Ніколенко Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено28 квіт. 13:17
Прийом пропозицій28 квіт. 13:17 – 7 трав. 16:00Очікувана вартість169 591,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-014392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено22 квіт. 16:42
Прийом пропозицій22 квіт. 16:42 – 30 квіт. 08:00Очікувана вартість56 681,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-003992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор "Сілтер" 2075
Очікувана вартість17 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-007577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади. Водонагрівач електричний Hi-Therm FLAT30; Праска ТEFAL FV2C41E0; Відпарювач ручний PHILIPS STH5010/70.
Очікувана вартість11 413,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-002938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39713510-1 - Парові праски (Парогенератор Silter Super Mini 2002)
Очікувана вартість11 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-006937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади побутові
Оголошено8 квіт. 13:12
Прийом пропозицій8 квіт. 13:12 – 16 квіт. 12:00Очікувана вартість56 133,61 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-26-008006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість18 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-010978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2 - Електричні побутові прилади (Парагенератор, прально-сушильна машина)
Оголошено25 лют. 15:51
Прийом пропозицій25 лют. 15:51 – 5 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 000,00 грн
без ПДВЗавершена