Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39713500-8»
-
ID: UA-2026-08-31-004797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV39710000-2 по ДК 021:2015 – Електричні побутові прилади (Побутова техніка). РПЗ: 9.325
Оголошено31 серп. 12:58
Прийом пропозицій31 серп. 12:58 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-002406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска
Очікувана вартість1 321,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор
Очікувана вартість11 225,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска 2400W Rotex, Чайник електро 1.7л 2200Вт Maestro, за ДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість1 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска,м'ясорубка,блендер,чайник
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість10 096,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (Праски TEFAL FV 5718EO для закладу дошкільної освіти №8 "Казка" Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість4 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні праски за кодом ДК 021:2015 - 39713500-8 Електричні праски
Ім'я:Світлана Володимирівна ЧорнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506948570 ЄДРПОУ:22215741Очікувана вартість850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість2 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска
Очікувана вартість850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади ( Холодильник, м'ясорубка чайник, тощо)
Очікувана вартість35 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-26-000178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕл/праска керам. А/крапля, Паровий удар
Очікувана вартість1 241,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 лип. 11:04
Прийом пропозицій21 лип. 11:04 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість606 420,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-001011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска електрична, пилосос електричний
Очікувана вартість7 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧВ-Праска PHILIPS DST5030/20
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість2 599,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-005108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари: Електричний чайник Milano KT-3002 B в к-сті 5 шт., Мікрохвильова піч (HBЧ) ARDESTRO GO-S724B в к-сті 1 шт., Вертикальний відпарювач ручний Braun GS3012BG QuickStyle 3 в к-сті 1 шт. Код ДК 021:2015-39710000-2 "Електричні побутові прилади".
Очікувана вартість5 137,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено13 лип. 16:19
Прийом пропозицій13 лип. 16:19 – 21 лип. 08:00Очікувана вартість589 445,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-004259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарова система
Очікувана вартість15 998,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска
Ім'я:Гречишнікова Крістіна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633197887 ЄДРПОУ:02174618Очікувана вартість4 799,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади (Праски, фени, пароочисники)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено26 черв. 10:53
Прийом пропозицій26 черв. 10:53 – 6 лип. 14:00Очікувана вартість116 333,30 грн
без ПДВЗавершена