Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39713430-6»
-
ID: UA-2026-09-01-004116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніверсальна насадка для підлоги за кодом ДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість1 289,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос
Очікувана вартість10 779,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади (Пилосмок) 39710000-2
Очікувана вартість24 997,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилососи
Ім'я:Ангеліна ГорчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380673509770 Веб сайт: ЄДРПОУ:02225737Очікувана вартість9 692,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимішок пилесос
Очікувана вартість624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос для сухого та вологого прибирання Dnipro-M VCW-20SA (ШК: 4823102338149)
Ім'я:Буркацький Олег АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380384040821 Факс:+380384040821Веб сайт: ЄДРПОУ:05537727Очікувана вартість5 413,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос акумуляторний GORENJE SVC25940
Очікувана вартість9 138,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос садовий акумуляторний
Очікувана вартість6 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос Karcher WD 3 P V-17/4/20 1.628-170.0 U0648880
Очікувана вартість5 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосмок BOSCH BGC05AAA2
Очікувана вартість4 399,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипилосос ключі гайкові тент
Ім'я:Саух Олена ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414942380 Факс:+380414921336ЄДРПОУ:41833131Очікувана вартість3 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилосос, зволожувач повітря, осушувач повітря згідно коду CPV за ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади
Оголошено19 серп. 12:59
Прийом пропозицій19 серп. 12:59 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 007,95 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-002195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос Karcher WD (ДК 021-2015 -39710000-2 - Електричні побутові прилади
Ім'я:Кащук Ганна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121394 Факс:+380384121394ЄДРПОУ:14153339Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилотяг KARCHER WD3
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос
Очікувана вартість5 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос для сухого та вологого прибирання Dnipro-M VCW-20SA
Очікувана вартість4 599,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилосос
Оголошено10 серп. 12:36
Прийом пропозицій10 серп. 12:36 – 18 серп. 00:01Очікувана вартість8 983,06 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-009931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос WD 2 Plus V-12/4/18/C та Фільтр-мішок фліс WD\SE 4шт
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість4 597,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос
Очікувана вартість4 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилососи
Ім'я:Олена Федорівна ВишникE-mail: [email protected] Телефон: +380534594342 Веб сайт: ЄДРПОУ:40202143Очікувана вартість3 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro