Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39713100-4»
-
ID: UA-2026-08-31-011980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)
Оголошено31 серп. 17:51
Прийом пропозицій31 серп. 17:51 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-011637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-011369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна.)
Оголошено31 серп. 17:08
Прийом пропозицій31 серп. 17:08 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-010376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади ( Посудомийна машина купольна)
Оголошено31 серп. 16:28
Прийом пропозицій31 серп. 16:28 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-006583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Оголошено31 серп. 14:22
Прийом пропозицій31 серп. 14:22 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-006309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Оголошено31 серп. 14:11
Прийом пропозицій31 серп. 14:11 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-001934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Оголошено31 серп. 10:40
Прийом пропозицій31 серп. 10:40 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-006442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні прилади для забезпечення роботи харчоблоків в закладах освіти Оболонського району м. Києва)
Оголошено28 серп. 13:47
Прийом пропозицій28 серп. 13:47 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКупольна посудомийна машина «Krupps K1100E»
Оголошено27 серп. 19:42
Прийом пропозицій2 вер. 15:00 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-007809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна. Піч конвекційна )
Оголошено27 серп. 14:32
Прийом пропозицій27 серп. 14:32 – 4 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-20-011621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина)
Оголошено20 серп. 16:17
Прийом пропозицій20 серп. 16:17 – 1 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-20-010198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина)
Оголошено20 серп. 15:32
Прийом пропозицій20 серп. 15:32 – 1 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-007406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійна посудомийна машина
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина GORENJE-G8643E90X
Очікувана вартість23 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна. Морозильна камера однодверна 177л)
Оголошено24 серп. 16:58
Прийом пропозицій24 серп. 16:58 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість280 295,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-009004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Сковорода електрична перекидна. Морозильна камера однодверна 177л. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна)
Оголошено24 серп. 16:25
Прийом пропозицій24 серп. 16:25 – 1 вер. 16:00Очікувана вартість369 670,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-006807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Оголошено24 серп. 14:34
Прийом пропозицій24 серп. 14:34 – 1 вер. 16:00Очікувана вартість210 760,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-011857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Морозильна камера однодверна 177л. Посудомийна машина купольна. Холодильник 400 л з 1 дверцятами)
Оголошено21 серп. 16:30
Прийом пропозицій21 серп. 16:30 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість349 830,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-011750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Морозильна камера однодверна 231 л. Піч конвекційна. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна)
Оголошено21 серп. 16:22
Прийом пропозицій21 серп. 16:22 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість372 830,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-009970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Посудомийна машина купольна)
Оголошено21 серп. 15:10
Прийом пропозицій21 серп. 15:10 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість210 760,00 грн
без ПДВКваліфікація