Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39712300-9»
-
ID: UA-2026-08-26-009284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Морозильна камера однодверна 231л. Сушарка для рук)
Оголошено26 серп. 15:02
Прийом пропозицій26 серп. 15:02 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-009597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична сушарка для рук
Очікувана вартість3 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична сушарка для рук
Очікувана вартість5 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарки для рук єлектро за кодом ДК 021:2015 - 39712300-9 Сушарки для рук
Очікувана вартість60 871,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Сушарки для рук"
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39712300-9 Сушарки для рук
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСушарка для рук електрична, за кодом ДК 021:2015 39712300-9 (Сушарки для рук)
Оголошено20 серп. 16:39
Прийом пропозицій20 серп. 16:39 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 166,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-010321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарка для рук
Ім'я:Сіцінська Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385142296 Факс:+380385142296ЄДРПОУ:44343122Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарка для рук Kroner.
Очікувана вартість5 088,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари для забезпечення роботи служби підтримки сімей з дітьми Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро»
Очікувана вартість10 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиJXG-165 Автоматична сушарка для рук 1650W
Очікувана вартість4 801,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCушарки для рук
Очікувана вартість37 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 39710000-2 - Електричні побутові прилади
Оголошено11 серп. 15:35
Прийом пропозицій11 серп. 15:35 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість47 995,36 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-006992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисушарка для рук Ledeme LM 550 2000Вт
Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСушарка для рук
Оголошено29 лип. 17:10
Прийом пропозицій4 серп. 20:00 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-002485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39712300-9 Сушарки для рук)
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-007105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарка для рук HOTEC 11.251 ABS White
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарка для рук
Очікувана вартість9 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015: 39712300-9 - Сушарка для рук (згідно специфікації)
Очікувана вартість1 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарки для рук (Електросушарка для рук)
Очікувана вартість15 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro