Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39712210-1»

  • ID: UA-2026-09-02-005866-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Професійне перукарське електрообладнання

    Ім'я:
    Предь Степан Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    73 092,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-009154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фен, електрочайник, праска

    Ім'я:
    Ольга Шинкар
    E-mail: [email protected] Телефон: +335256985 ЄДРПОУ:
    20141576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 948,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-011331-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Професійне перукарське електрообладнання

    Ім'я:
    Предь Степан Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:00

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:00 – 29 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    73 343,12 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-002977-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фен (39712210-1), код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 39710000-2 Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Ольга Лесюн
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679696070 ЄДРПОУ:
    33341678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 697,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-006736-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фен (39712210-1), код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 39710000-2 Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Ольга Лесюн
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679696070 ЄДРПОУ:
    33341678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 798,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-008074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Професійне перукарське електрообладнання

    Ім'я:
    Предь Степан Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 14:58

    Прийом пропозицій
    21 лип. 14:58 – 29 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    61 119,27 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-21-006823-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (машинка для стрижки, фен для сушки волосся)

    Ім'я:
    Андрейчук Інна Русланівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380687887225 ЄДРПОУ:
    03188694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 055,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-013568-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 39710000-2 по ДК 021:2015 - Електричні побутові прилади (Побутова техніка та ЗІП) (РПЗ: 9.13)

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 16:53

    Прийом пропозицій
    30 черв. 16:53 – 28 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    2 932 283,63 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-06-29-002645-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади (Лот №1 Водонагрівачі, Лот №2 Пилососи, Лот №3 Холодильники, фени та сушарки для рук)

    Ім'я:
    Плеса Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 10:57

    Прийом пропозицій
    29 черв. 10:57 – 21 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    628 711,70 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-007769-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Професійне перукарське електрообладнання

    Ім'я:
    Предь Степан Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 14:20

    Прийом пропозицій
    26 черв. 14:20 – 4 лип. 16:00
    Очікувана вартість

    73 343,12 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-26-003025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади (Праски, фени, пароочисники)

    Ім'я:
    Пушинська Олена Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 10:53

    Прийом пропозицій
    26 черв. 10:53 – 6 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    116 333,30 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-005013-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прилади електричні

    Ім'я:
    Гізун Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 11:59

    Прийом пропозицій
    24 черв. 11:59 – 3 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    780 073,87 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-04-011377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 –39710000-2 – Електричні побутові прилади (ДК 021:2015 – 39712200-8 – Перукарські прилади (ДК 021:2015 – 39712210-1 – Фени (фен)); ДК 021:2015 – 39711130-9 – Холодильники (холодильник))

    Ім'я:
    Vikki Viktorovna
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969691494 ЄДРПОУ:
    44805065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 196,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-13-001158-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні побутові прилади (код 39710000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”)

    Ім'я:
    Конончук Світлана Никифорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442554730 ЄДРПОУ:
    26252302
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 976,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-29-012844-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перукарські прилади

    ЄДРПОУ:
    43391217
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-29-002371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прилади електричні

    Ім'я:
    Гізун Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 квіт. 10:26

    Прийом пропозицій
    29 квіт. 10:26 – 11 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    675 137,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-16-012541-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фен для сушіння волосся GHD-595 2400Вт, іонізація (GRUNHELM)

    Ім'я:
    Тимощук Іванна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332746154 ЄДРПОУ:
    05477296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-10-001072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фени

    Ім'я:
    Безсмертна Алла Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978023245 ЄДРПОУ:
    43094542
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 721,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-08-006937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прилади побутові

    Ім'я:
    Климець Сергій Симонович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662829 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 квіт. 13:12

    Прийом пропозицій
    8 квіт. 13:12 – 16 квіт. 12:00
    Очікувана вартість

    56 133,61 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-31-007648-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади (код 39710000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”)

    Ім'я:
    Конончук Світлана Никифорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442554730 ЄДРПОУ:
    26252302
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 бер. 14:53

    Прийом пропозицій
    31 бер. 14:53 – 8 квіт. 15:00
    Очікувана вартість

    24 536,66 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 11 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro