Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39712200-8»
-
ID: UA-2026-09-02-005866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійне перукарське електрообладнання
Очікувана вартість73 092,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські прилади
Очікувана вартість599,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФен, електрочайник, праска
Очікувана вартість2 948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне перукарське електрообладнання
Оголошено21 серп. 16:00
Прийом пропозицій21 серп. 16:00 – 29 серп. 17:00Очікувана вартість73 343,12 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-003118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські прилади за кодом ДК 021:2015 - 39712200-8 Перукарські прилади
Ім'я:Світлана Володимирівна ЧорнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506948570 ЄДРПОУ:22215741Очікувана вартість1 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФен (39712210-1), код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість2 697,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарське приладдя (фартухи, пеньюари, комірці, рушники)
Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарське приладдя (гребінці, зажими, пензлики, коклюшки, пульверизатори, папір, миски)
Очікувана вартість9 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарське обладнання
Ім'я:Шевченко Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380665955486 ЄДРПОУ:42771003Очікувана вартість2 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські прилади (Фольга алюмінієва Panni Mlada 0,12*250м; Ножиці перукарські РRO Line прямі;Ножиці перукарські РRO Line філірувальні; Пеньюар для перукарських робіт Panni Mlada 0,9*1,6 м 100шт)
Очікувана вартість96 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФен (39712210-1), код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість1 798,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне перукарське електрообладнання
Оголошено21 лип. 14:58
Прийом пропозицій21 лип. 14:58 – 29 лип. 16:00Очікувана вартість61 119,27 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (машинка для стрижки, фен для сушки волосся)
Очікувана вартість2 055,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські прилади (щипці, випрямляч, плойка)
Очікувана вартість15 371,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські аксесуари
Очікувана вартість3 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські прилади
Очікувана вартість1 144,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські прилади
Ім'я:Мороз Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971911094,380997320383 ЄДРПОУ:03069682Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39710000-2 по ДК 021:2015 - Електричні побутові прилади (Побутова техніка та ЗІП) (РПЗ: 9.13)
Оголошено30 черв. 16:53
Прийом пропозицій30 черв. 16:53 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість2 932 283,63 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-29-002645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади (Лот №1 Водонагрівачі, Лот №2 Пилососи, Лот №3 Холодильники, фени та сушарки для рук)
Ім'я:Плеса Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено29 черв. 10:57
Прийом пропозицій29 черв. 10:57 – 21 лип. 14:00Очікувана вартість628 711,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-007769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне перукарське електрообладнання
Оголошено26 черв. 14:20
Прийом пропозицій26 черв. 14:20 – 4 лип. 16:00Очікувана вартість73 343,12 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась