Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39712100-7»
-
ID: UA-2026-09-03-011132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинка для стрижки
Очікувана вартість4 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійне перукарське електрообладнання
Очікувана вартість73 092,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинки для стрижки
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне перукарське електрообладнання
Оголошено21 серп. 16:00
Прийом пропозицій21 серп. 16:00 – 29 серп. 17:00Очікувана вартість73 343,12 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-15-000391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинки для стрижки волосся; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Репринцева Катерина РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380930525293 ЄДРПОУ:14321883Очікувана вартість31 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне перукарське електрообладнання
Оголошено21 лип. 14:58
Прийом пропозицій21 лип. 14:58 – 29 лип. 16:00Очікувана вартість61 119,27 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (машинка для стрижки, фен для сушки волосся)
Очікувана вартість2 055,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-006181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимашинка для стрижки
Очікувана вартість5 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашинки для стрижки волосся; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Репринцева Катерина РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380930525293 ЄДРПОУ:14321883Оголошено13 лип. 16:42
Прийом пропозицій13 лип. 16:42 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-007827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 Електричні побутові прилади (машинка для стрижки волосся)
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-006476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39712100-7 Машинки для стрижки волосся (тример PHILIPS One Blade)
Ім'я:Ірина Миколаївна ТихоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380534331168 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999307Очікувана вартість2 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне перукарське електрообладнання
Оголошено26 черв. 14:20
Прийом пропозицій26 черв. 14:20 – 4 лип. 16:00Очікувана вартість73 343,12 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-003018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість40 656,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-006190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинка для стрижки
Очікувана вартість468,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-010788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинка для стрижки волосся
Очікувана вартість1 165,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-010918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-011244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинка для стрижки перукарська VGR-256 - ( Код ДК 021-2015 (CPV) 39710000-2 - Електричні побутові прилади).
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-001158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади (код 39710000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”)
Ім'я:Конончук Світлана НикифорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442554730 ЄДРПОУ:26252302Очікувана вартість23 976,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-014289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинки для стрижки волосся
Очікувана вартість1 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-006614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинка для стрижки,Чайник електричний
Очікувана вартість1 885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro