Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39712000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-010449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматична сушарка для рук
Ім'я:Уляновська Галина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322331557 ЄДРПОУ:14372975Очікувана вартість1 448,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинка для стрижки
Очікувана вартість4 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійне перукарське електрообладнання
Очікувана вартість73 092,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична сушарка для рук
Очікувана вартість3 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична сушарка для рук
Очікувана вартість5 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинки для стрижки
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські прилади
Очікувана вартість599,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарки для рук єлектро за кодом ДК 021:2015 - 39712300-9 Сушарки для рук
Очікувана вартість60 871,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Морозильна камера однодверна 231л. Сушарка для рук)
Оголошено26 серп. 15:02
Прийом пропозицій26 серп. 15:02 – 3 вер. 17:00Очікувана вартість88 810,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-003557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Сушарки для рук"
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39712300-9 Сушарки для рук
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФен, електрочайник, праска
Очікувана вартість2 948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофесійне перукарське електрообладнання
Оголошено21 серп. 16:00
Прийом пропозицій21 серп. 16:00 – 29 серп. 17:00Очікувана вартість73 343,12 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-012244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСушарка для рук електрична, за кодом ДК 021:2015 39712300-9 (Сушарки для рук)
Оголошено20 серп. 16:39
Прийом пропозицій20 серп. 16:39 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-19-010321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарка для рук
Ім'я:Сіцінська Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385142296 Факс:+380385142296ЄДРПОУ:44343122Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушарка для рук Kroner.
Очікувана вартість5 088,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинки для стрижки волосся; 39710000-2 – «Електричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Репринцева Катерина РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380930525293 ЄДРПОУ:14321883Очікувана вартість31 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари для забезпечення роботи служби підтримки сімей з дітьми Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро»
Очікувана вартість10 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерукарські прилади за кодом ДК 021:2015 - 39712200-8 Перукарські прилади
Ім'я:Світлана Володимирівна ЧорнаE-mail: [email protected] Телефон: +380506948570 ЄДРПОУ:22215741Очікувана вартість1 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФен (39712210-1), код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість2 697,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro