Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711440-5»
-
ID: UA-2026-08-27-007809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна. Піч конвекційна )
Оголошено27 серп. 14:32
Прийом пропозицій27 серп. 14:32 – 4 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-27-001916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади(Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Сковорода електрична перекидна. Морозильна камера однодверна 177л. Холодильник 400 л з 1 дверцятами)
Оголошено27 серп. 10:14
Прийом пропозицій27 серп. 10:14 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-009284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Морозильна камера однодверна 231л. Сушарка для рук)
Оголошено26 серп. 15:02
Прийом пропозицій26 серп. 15:02 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-26-005780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні прилади для харчоблоку
Оголошено26 серп. 12:33
Прийом пропозицій26 серп. 12:33 – 4 вер. 13:25 -
ID: UA-2026-09-02-001105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита електрична ПЕ-4-Ш Н,4-х конф.,з жарочночною шафою
Очікувана вартість62 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади ( Електрична плитка, морозильна камера)
Очікувана вартість61 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади 39710000-2
Очікувана вартість50 292,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита електрична АРМ-ЕКО ПЕ-6Ш Еліт
Ім'я:Заваденко Анна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972962419 ЄДРПОУ:22336019Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита електрична (уточнюючий ДК 021:2015 код 39711440-5 Електрична плита) за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання побутової техніки(плити електричної)
Очікувана вартість19 615,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнфрачервона плита
Очікувана вартість4 599,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита електрична ЕПШ-4-ШБЕ
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Сковорода електрична перекидна. Морозильна камера однодверна 177л. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна)
Оголошено24 серп. 16:25
Прийом пропозицій24 серп. 16:25 – 1 вер. 16:00Очікувана вартість369 670,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-007812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита електрична 3-х конфорочна з жарочною шафою; 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711440-5 Електричні плити ) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Морозильна камера однодверна 231 л. Піч конвекційна. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна)
Оголошено21 серп. 16:22
Прийом пропозицій21 серп. 16:22 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість372 830,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-009005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 14:44
Прийом пропозицій21 серп. 14:44 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 239 804,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Посудомийна машина)
Оголошено20 серп. 16:35
Прийом пропозицій20 серп. 16:35 – 31 серп. 17:00Очікувана вартість260 032,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина)
Оголошено20 серп. 16:13
Прийом пропозицій20 серп. 16:13 – 31 серп. 17:00Очікувана вартість305 837,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита промислова електрична з духовкою
Очікувана вартість46 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник Grunhelm BRH-N186 E60; Бойлер (водонагрівач) ATLANTIC Steatite 80 L;Електрична плита GORENJE GE 5A21 WH
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість43 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro