Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711430-2»
-
ID: UA-2026-08-25-013143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонфорка на плиту КІЙ 417*295мм
Очікувана вартість13 086,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектроконфорки
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено17 серп. 19:44
Прийом пропозицій17 серп. 19:44 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-012044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонфорки (ДК 021:2015 - 39711430-2) Електроконфорки
Очікувана вартість32 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-01-000541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконфорка чавунна
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обладнання для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради
Оголошено31 лип. 09:47
Прийом пропозицій31 лип. 09:47 – 8 серп. 16:00Очікувана вартість183 354,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (електроконфорки).
Очікувана вартість67 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроканфорка КЕ-0.12/3,0
Очікувана вартість12 134,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-009280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонфорка КЕ-012/ 3 кВт (417/295мм, 16кг)
Очікувана вартість5 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-006736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект універсальних конфорок для електроплити
Очікувана вартість4 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонфорки
Ім'я:Кніжницька Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373351098 Веб сайт: ЄДРПОУ:44047954Очікувана вартість13 530,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-010963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39711430-2 Конфорки
Очікувана вартість18 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-001365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість4 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-011059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонфорка
Очікувана вартість10 214,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-010096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектроконфорки
Оголошено18 трав. 15:25
Прийом пропозицій18 трав. 15:25 – 26 трав. 08:00Очікувана вартість21 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-007924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконфорки на електроплиту для Комунального закладу дошкільної освіти (ясла -садок) комбінованого типу №210 Криворізької міської ради за адресою: 50055, м. Кривий Ріг, вул. Магістральна, 12А
Очікувана вартість23 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-009088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонфорка КЕТ-0,12/220.
Ім'я:Ніна БогацькаE-mail: [email protected] Телефон: +380435621199, +380630510202 ЄДРПОУ:44131574Очікувана вартість12 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-008669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 39710000-2 по ДК 021:2015 Електричні побутові прилади (Конфорки). РПЗ - 9.108
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено17 квіт. 14:33
Прийом пропозицій17 квіт. 14:33 – 28 квіт. 10:00Очікувана вартість108 144,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-000549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість16 090,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-012230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено2 квіт. 16:25
Прийом пропозицій2 квіт. 16:25 – 10 квіт. 09:00Очікувана вартість16 090,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-26-002758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонфорка електрична КЕ-0,12/3,0 (ДК 021:2015:39711430-2 «Конфорки» (ДК 021:2015:39710000-2 «Електричні побутові прилади»
Оголошено26 бер. 10:28
Прийом пропозицій1 квіт. 18:00 – 6 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість43 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась