Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711362-4»
-
ID: UA-2026-08-31-004797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV39710000-2 по ДК 021:2015 – Електричні побутові прилади (Побутова техніка). РПЗ: 9.325
Оголошено31 серп. 12:58
Прийом пропозицій31 серп. 12:58 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 11:31
Прийом пропозицій21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-19-012960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрохвильові печі, пральні машини, холодильники
Оголошено19 серп. 17:49
Прийом пропозицій19 серп. 17:49 – 13 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-006899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимікрохвильова піч
Ім'я:Запрягайло Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956552934 ЄДРПОУ:33698735Очікувана вартість2 559,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрохвильові печі
Очікувана вартість38 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрочайник Gorenje, мікрохвильова піч LG (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711320-8 Електричні чаєварки, 39711362-4 Мікрохвильові печі))
Очікувана вартість4 248,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади (мікрохвильова піч)
Очікувана вартість12 294,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрохвильова піч Grunhelm 20MX711(або еквівалент)
Оголошено14 серп. 12:15
Прийом пропозицій14 серп. 12:15 – 22 серп. 05:00Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-006521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено12 серп. 13:57
Прийом пропозицій12 серп. 13:57 – 20 серп. 23:00Очікувана вартість95 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-000569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрохвильові печі
Оголошено11 серп. 08:59
Прийом пропозицій11 серп. 08:59 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-005572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрохвильова піч
Очікувана вартість3 099,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-04-010580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрохвильова піч
Ім'я:Оксана НицькоE-mail: [email protected] Телефон: +380936103225, +380662658018, +380631983739 ЄДРПОУ:23971189Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено3 серп. 16:15
Прийом пропозицій3 серп. 16:15 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість68 059,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-002468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрохвильова піч (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711362-4 Мікрохвильові печі)
Очікувана вартість3 199,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади ( Холодильник, м'ясорубка чайник, тощо)
Очікувана вартість35 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні прилади для кухні
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено24 лип. 15:51
Прийом пропозицій24 лип. 15:51 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість28 287,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-008491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено24 лип. 15:15
Прийом пропозицій24 лип. 15:15 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість68 059,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-004360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрохвильoва піч
Очікувана вартість4 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПобутова техніка
Оголошено23 лип. 13:44
Прийом пропозицій23 лип. 13:44 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість49 077,64 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-006840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711362-4 - мікрохвильова піч)
Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro