Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711361-7»
-
ID: UA-2026-08-31-011930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання для харчоблоку
Оголошено31 серп. 17:46
Прийом пропозицій31 серп. 17:46 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-007809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна. Піч конвекційна )
Оголошено27 серп. 14:32
Прийом пропозицій27 серп. 14:32 – 4 вер. 17:00Очікувана вартість323 707,50 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-007008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2- Електричні побутові прилади (Плита електрична)
Очікувана вартість46 915,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Морозильна камера однодверна 231 л. Піч конвекційна. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна)
Оголошено21 серп. 16:22
Прийом пропозицій21 серп. 16:22 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість372 830,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-004143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіч
Очікувана вартість4 899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита електрична МЕТЕС настільна дискова ES-02DDW 2500 Вт
Очікувана вартість1 781,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2 Електричні побутові прилади
Оголошено5 серп. 09:12
Прийом пропозицій5 серп. 09:12 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість495 485,84 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-001045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 - Електричні побутові прилади (Елемент нагрівальний)
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 лип. 11:04
Прийом пропозицій21 лип. 11:04 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість606 420,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-006487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39711361-7 Електричні печі (шафа жарочна електрична ШЖЕ-2Н)
Очікувана вартість38 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено13 лип. 16:19
Прийом пропозицій13 лип. 16:19 – 21 лип. 08:00Очікувана вартість589 445,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-008798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч конвекційна, холодильна шафа за ДК 021:2015 — 39710000-2 - Електричні побутові прилади
Оголошено18 черв. 14:40
Прийом пропозицій18 черв. 14:40 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість174 601,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-001190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч конвекційна, плита електрична, марміт, посудомийна машина за ДК 021:2015 — 39710000-2 - Електричні побутові прилади
Оголошено16 черв. 09:39
Прийом пропозицій16 черв. 09:39 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість466 630,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-007718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична духова шафа GRUNHELM
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-007754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-074; 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади)
Оголошено18 трав. 14:17
Прийом пропозицій18 трав. 14:17 – 26 трав. 10:00Очікувана вартість295 512,58 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-001540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-060; 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади)
Оголошено22 квіт. 09:35
Прийом пропозицій22 квіт. 09:35 – 30 квіт. 10:00Очікувана вартість295 512,58 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-007734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2 Електричні побутові прилади
Оголошено17 квіт. 13:54
Прийом пропозицій17 квіт. 13:54 – 27 квіт. 12:00Очікувана вартість567 603,62 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-02-010115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипіч електрична
Очікувана вартість5 115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-009589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична духовка (згідно коду ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади)
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-009450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2– Електричні побутові прилади (плити електричні)
Оголошено27 бер. 15:08
Прийом пропозицій27 бер. 15:08 – 4 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 545,00 грн
без ПДВЗавершена