Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711360-0»
-
ID: UA-2026-08-31-011930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання для харчоблоку
Оголошено31 серп. 17:46
Прийом пропозицій31 серп. 17:46 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV39710000-2 по ДК 021:2015 – Електричні побутові прилади (Побутова техніка). РПЗ: 9.325
Оголошено31 серп. 12:58
Прийом пропозицій31 серп. 12:58 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-007809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна. Піч конвекційна )
Оголошено27 серп. 14:32
Прийом пропозицій27 серп. 14:32 – 4 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-21-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 11:31
Прийом пропозицій21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-19-012960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрохвильові печі, пральні машини, холодильники
Оголошено19 серп. 17:49
Прийом пропозицій19 серп. 17:49 – 13 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-006899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимікрохвильова піч
Ім'я:Запрягайло Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380956552934 ЄДРПОУ:33698735Очікувана вартість2 559,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрохвильові печі
Очікувана вартість38 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрочайник Gorenje, мікрохвильова піч LG (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711320-8 Електричні чаєварки, 39711362-4 Мікрохвильові печі))
Очікувана вартість4 248,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2- Електричні побутові прилади (Плита електрична)
Очікувана вартість46 915,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Морозильна камера однодверна 231 л. Піч конвекційна. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна)
Оголошено21 серп. 16:22
Прийом пропозицій21 серп. 16:22 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість372 830,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади (мікрохвильова піч)
Очікувана вартість12 294,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіч
Очікувана вартість4 899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрохвильова піч Grunhelm 20MX711(або еквівалент)
Оголошено14 серп. 12:15
Прийом пропозицій14 серп. 12:15 – 22 серп. 05:00Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-012147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита електрична МЕТЕС настільна дискова ES-02DDW 2500 Вт
Очікувана вартість1 781,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено12 серп. 13:57
Прийом пропозицій12 серп. 13:57 – 20 серп. 23:00Очікувана вартість95 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-000569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрохвильові печі
Оголошено11 серп. 08:59
Прийом пропозицій11 серп. 08:59 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-005572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрохвильова піч
Очікувана вартість3 099,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-05-000653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2 Електричні побутові прилади
Оголошено5 серп. 09:12
Прийом пропозицій5 серп. 09:12 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість495 485,84 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-010580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМікрохвильова піч
Ім'я:Оксана НицькоE-mail: [email protected] Телефон: +380936103225, +380662658018, +380631983739 ЄДРПОУ:23971189Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМультипечі
Оголошено4 серп. 13:39
Прийом пропозицій4 серп. 13:39 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість493 097,50 грн
без ПДВЗавершена