Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711350-7»

  • ID: UA-2026-08-24-004995-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади для дооснащення кулінарного ХАБу в рамках навчально-практичного центру Кухар. Кондитер. Майстер ресторанного обслуговування «АРТФУДцентр»

    Ім'я:
    Кирпа Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934392433 ЄДРПОУ:
    02549581
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 12:53

    Прийом пропозицій
    24 серп. 12:53 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    703 083,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-04-007268-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вафельниця Gorenje WM 1400 SB

    Ім'я:
    Харченко Олена Дмитріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612243040 Факс:
    +380612243042
    ЄДРПОУ:
    37573872
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 364,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-08-21-007397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Побутові прилади електричні

    Ім'я:
    Мосійчук Мирослава Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 2025 14:21

    Прийом пропозицій
    21 серп. 2025 14:21 – 29 серп. 2025 13:00
    Очікувана вартість

    416 458,94 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-08-13-011024-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Надія Костенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685228846 ЄДРПОУ:
    37393756
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 904,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-04-24-000860-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вафельниці

    Ім'я:
    Марина Богун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978150867 ЄДРПОУ:
    43956744
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-12-09-004319-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні побутові прилади (витяжка кухонна INTERLINE A60, поверхня електрична INTERLINE, піч мікрохвильова Whirlpool, гриль механічний Tefal)

    Ім'я:
    Строін Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:
    +380512476850
    ЄДРПОУ:
    40109016
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 595,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-11-20-015195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади для приготування їжі Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами

    Ім'я:
    Христина Фідик
    E-mail: [email protected] Телефон: +0981112828 Веб сайт:
    http://santruskavec.com.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    20000060
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лист. 2024 16:26

    Прийом пропозицій
    20 лист. 2024 16:26 – 29 лист. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    25 328,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-03-05-008360-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади різні

    Ім'я:
    Ткачук Вадим Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 бер. 2024 14:04

    Прийом пропозицій
    5 бер. 2024 14:04 – 15 бер. 2024 09:00
    Очікувана вартість

    145 606,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-11-14-012198-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мультипекар PRIME PMM 501 X Мікрохвильова піч PRIME PMW 23924 HS

    Ім'я:
    Наталія Єфіменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669537304 Веб сайт:
    http://www.mena-cdut.edukit.cn.ua
    ЄДРПОУ:
    33465671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-11-07-006051-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Вафельниця HURAKAN HKN-GES2M одинарна – 39711350-7)

    Ім'я:
    Сіроштан Ілона Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт:
    https://nupp.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 270,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-11-28-000608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні побутові прилади (блендер, бутербродниця, вафельниця, кухонний комбайн, посудомийна машина, пилесос) в рамках реалізації проєкту СОП ЄІС «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 рр.» «Удосконалення послуг з догляду за здоров’ям в соціальних закладах» за номером … HUSKROUA/1702/8.2/0019 для громадської організації "Товариство захисту осіб з інвалідністю "НАДІЯ"

    Ім'я:
    Мирослава Іванцик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954221275 ЄДРПОУ:
    42839363
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 955,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-02-09-010642-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    39710000-2 Електричні побутові прилади (Тостер, відповідний код - 39711330-1 Електричні тостери; Бутербродниця, відповідний код 39711330-1 Електричні тостери; Чайник електричний, відповідний код - 39711320-8 Електричні чаєварки; Праска електрична, відповідний код - 39713500-8 Електричні праски; … Вафельниця, відповідний код – 39711350-7 Вафельниці)

    Ім'я:
    Гізьо Яна Станіславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380613963886 ЄДРПОУ:
    01288078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лют. 2022 14:48

    Прийом пропозицій
    15 лют. 2022 14:53 – 18 лют. 2022 14:53
    Очікувана вартість

    182 790,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-12-16-001841-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект обладнання для приготування пончиків та вафель

    Ім'я:
    Куровська Марія Юхимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380412482968,380970228080,380969091783 ЄДРПОУ:
    02543408
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 175,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-09-24-001876-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Побутові прилади

    Ім'я:
    Глива Олеся Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 ЄДРПОУ:
    43920498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 665,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-09-15-000664-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39710000-2 Електричні побутові прилади (Чайники, блендер, м"ясорубка електрична, утюг, мікрохвильова піч, кофемолка, плойка, машинка для стрижки, електровафельниця, програвач, тостер, фен для волосся)

    Ім'я:
    Юлія Черкаська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997056123 ЄДРПОУ:
    44205551
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-04-27-001950-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комплект кухонного обладнання, пральна машина, ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (два лоти)

    Ім'я:
    Каркелан Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507665760 Факс:
    +380615338513
    ЄДРПОУ:
    02136324
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 квіт. 2021 15:00

    Прийом пропозицій
    7 трав. 2021 08:00 – 13 трав. 2021 08:00
    Очікувана вартість

    67 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2021-03-12-007957-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:39710000-2 - Електричні побутові прилади (Вафельниці, міксери, чайники, бутербродниці)

    Ім'я:
    Михайлова Марина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500133056 Факс:
    +380563992325
    ЄДРПОУ:
    41050126
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 645,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-12-10-009040-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39711350-7 Вафельниці

    Ім'я:
    Алла Думанська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532560033,+380660864501 ЄДРПОУ:
    33691902
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2020-11-16-003244-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Головатенко Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513354469 ЄДРПОУ:
    02546080
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 655,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2018-04-04-000668-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    вафельниці

    Ім'я:
    Сокровищук Ілона Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502878920 ЄДРПОУ:
    33329582
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro