Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711320-8»
-
ID: UA-2026-08-28-003617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрочайник Gorenje, мікрохвильова піч LG (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711320-8 Електричні чаєварки, 39711362-4 Мікрохвильові печі))
Очікувана вартість4 248,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧайник електричний
Очікувана вартість1 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрочайник 1,8л
Очікувана вартість404,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕл.чайник 2,3л, Ел.чайник 1,7л. ; 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість1 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧайник електричний Gorenje К17
Очікувана вартість749,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрочайник, (ДК 021:2015 39710000-2 «Електричні побутові прилади»)
Очікувана вартість1 399,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-001030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричний чайник, код ДК 021:2015 39710000-2 - Електричні побутові прилади
Очікувана вартість410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиAURORA-чайник електричний (AU-186), код ДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість638,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість7 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 - Електричні побутові прилади (Чайник електричний)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість798,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-005013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади електричні
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено24 черв. 11:59
Прийом пропозицій24 черв. 11:59 – 3 лип. 10:00Очікувана вартість780 073,87 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-003906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧайник ел. AURORA 3330 1.7 л 2,2 кВт скло , код ДК 021:2015 (CPV) : 39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість5 864,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-001738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧайник електричний
Очікувана вартість1 218,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-009266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Побутова техніка» ДК 021:2015: 39710000-2 "Електричні побутові прилади"
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено4 черв. 14:41
Прийом пропозицій4 черв. 14:41 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 321 868,46 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-008031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрочайник Philips (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711320-8 Електричні чаєварки))
Очікувана вартість2 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-002719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрочайник Ardesto EKL-T31GW - 2 шт; електрочайник Ardesto EKL-T30
Очікувана вартість1 357,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-010627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість31 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-005165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади в асортименті
Оголошено22 трав. 11:55
Прийом пропозицій22 трав. 11:55 – 1 черв. 12:00Очікувана вартість3 923 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-008033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрочайник Philips (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711320-8 Електричні чаєварки))
Очікувана вартість4 497,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-002301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro