Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711310-5»
-
ID: UA-2026-08-31-004797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV39710000-2 по ДК 021:2015 – Електричні побутові прилади (Побутова техніка). РПЗ: 9.325
Оголошено31 серп. 12:58
Прийом пропозицій31 серп. 12:58 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-010714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКавомашина професійна - 39711310-5
Оголошено21 серп. 15:35
Прийом пропозицій21 серп. 15:35 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-004216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикавоварка Delongi ECAM 23.210
Ім'я:Бородовська Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:+380384540244ЄДРПОУ:14151820Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКавомашина DeLonghi. Код ДК 021:2015 : 39710000-2 — Електричні побутові прилади
Очікувана вартість23 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-694_39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади в асортименті)
Оголошено19 серп. 17:23
Прийом пропозицій19 серп. 17:23 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість196 840,13 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-012709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 Електричні побутові прилади (побутова техніка - кавомашина)
Очікувана вартість33 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання – кавомашина, код ДК 021:2015 39710000-2 - Електричні побутові прилади, 39711310-5 Електричні кавоварки
Ім'я:Вікторія СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт: ЄДРПОУ:22530614Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено12 серп. 13:57
Прийом пропозицій12 серп. 13:57 – 20 серп. 23:00Очікувана вартість95 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-009251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні прилади для кухні
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено24 лип. 15:51
Прийом пропозицій24 лип. 15:51 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість28 287,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-008594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Кавомашини)
Оголошено24 лип. 15:19
Прийом пропозицій24 лип. 15:19 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрочайник, міні-кондиціонер, кулер для води, кавоварка, пилосос
Ім'я:Ольга Старостенко-РаєвськаE-mail: [email protected] Телефон: +380443333566 Веб сайт: ЄДРПОУ:21708016Оголошено20 лип. 17:20
Прийом пропозицій20 лип. 17:20 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість131 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-003266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади (ДК 021:2015: 39710000-2 — Електричні побутові прилади)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість24 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади (Кавомашина)
Ім'я:Сорока Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено16 лип. 09:30
Прийом пропозицій16 лип. 09:30 – 24 лип. 14:00Очікувана вартість81 666,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено13 лип. 11:39
Прийом пропозицій13 лип. 11:39 – 21 лип. 18:00Очікувана вартість156 096,43 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-001398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКавомашина
Очікувана вартість65 996,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-005352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-419_39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади в асортименті)
Оголошено26 черв. 12:23
Прийом пропозицій26 черв. 12:23 – 6 лип. 15:00Очікувана вартість181 197,82 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-007425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні кавоварки
Очікувана вартість18 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-005013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади електричні
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено24 черв. 11:59
Прийом пропозицій24 черв. 11:59 – 3 лип. 10:00Очікувана вартість780 073,87 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-005639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади для об’єкта: “Нове будівництво будівлі лінії висіву на території Горбачівського лісництва філії “Чернігівське лісове господарство” ДП “Ліси України” за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Кіпті, вул. Слов'янська, № 1-А”.
Очікувана вартість42 999,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-011328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКавомашина
Очікувана вартість32 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro