Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711211-1»
-
ID: UA-2026-08-24-004995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади для дооснащення кулінарного ХАБу в рамках навчально-практичного центру Кухар. Кондитер. Майстер ресторанного обслуговування «АРТФУДцентр»
Оголошено24 серп. 12:53
Прийом пропозицій24 серп. 12:53 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість703 083,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-009005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 14:44
Прийом пропозицій21 серп. 14:44 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 239 804,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-011598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМіксер ручної роботи
Очікувана вартість25 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиміксер занурювальний
Очікувана вартість10 418,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлендер PRIME 1563 QR; Міксер PRIME 3041
Очікувана вартість2 498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обладнання для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради
Оголошено31 лип. 09:47
Прийом пропозицій31 лип. 09:47 – 8 серп. 16:00Очікувана вартість183 354,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-002366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади (М'ясорубка, холодильник, міксер)
Очікувана вартість19 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 лип. 11:04
Прийом пропозицій21 лип. 11:04 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість606 420,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-009888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено13 лип. 16:19
Прийом пропозицій13 лип. 16:19 – 21 лип. 08:00Очікувана вартість589 445,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-002006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМіксер погружний HURAKAN HKN-MPX160 COMBI з насадками
Очікувана вартість18 711,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-013590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Міксер BOSCH (MFQ37470) – 39711211-1)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-005095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021: 2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади (Міксер ручний занурювальний EWT INOX IB270TV Combi)
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-011926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Міксер – 39711211-1)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено5 черв. 17:07
Прийом пропозицій5 черв. 17:07 – 13 черв. 08:00Очікувана вартість7 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-06-006600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМіксер (код 39710000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість1 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-014298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМіксери
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-013674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМіксер занурювальний FIMAR MX 42
Оголошено28 квіт. 16:58
Прийом пропозицій2 трав. 00:00 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-012919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Міксер – 39711211-1)
Ім'я:Гладун Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Оголошено24 квіт. 16:53
Прийом пропозицій24 квіт. 16:53 – 2 трав. 08:00Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-16-004755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПланетарний міксер
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-010070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашина посудомийна Empero EMP.1000-SDF купольна- цифрова панель, кавомашина автоматична Saeco Aulika Evo, професійний планетарний міксер B40-B Frosty, слайсер beckers bkl 275, овочерізка профеcійна Robot coupe cl50 (або еквівалент)
Оголошено10 квіт. 18:02
Прийом пропозицій16 квіт. 18:00 – 21 квіт. 18:00Очікувана вартість676 950,55 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-003454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39710000-2 - Електричні побутові прилади (Міксер погружний)
Ім'я:Валентина Миколаївна ГайдайE-mail: [email protected] Телефон: +380462253021, +380462256412 ЄДРПОУ:02006113Оголошено31 бер. 11:19
Прийом пропозицій31 бер. 11:19 – 5 трав. 09:00Очікувана вартість68 000,00 грн
з ПДВЗавершена