Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711200-1»
-
ID: UA-2026-08-24-004995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади для дооснащення кулінарного ХАБу в рамках навчально-практичного центру Кухар. Кондитер. Майстер ресторанного обслуговування «АРТФУДцентр»
Оголошено24 серп. 12:53
Прийом пропозицій24 серп. 12:53 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість703 083,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-013166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонне приладдя, обладнання та інвентар (ЧВ-Блендер)
Очікувана вартість1 199,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 14:44
Прийом пропозицій21 серп. 14:44 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 239 804,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-005673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашина кухонна
Очікувана вартість8 499,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраска,м'ясорубка,блендер,чайник
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість10 096,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлендер (ДК 021:2015 "39710000-2 Електричні побутові прилади")
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Оголошено18 серп. 15:59
Прийом пропозицій18 серп. 15:59 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість4 465,55 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-005848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади (3 найменування) кодом ДК 021-2015 - 39710000-2 Електричні побутові прилади
Ім'я:Лузін Віталій ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:+380373121264ЄДРПОУ:02005875Очікувана вартість2 798,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМіксер ручної роботи
Очікувана вартість25 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиміксер занурювальний
Очікувана вартість10 418,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлендер PRIME 1563 QR; Міксер PRIME 3041
Очікувана вартість2 498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлендери
Очікувана вартість7 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомбайн кухонний
Оголошено4 серп. 14:39
Прийом пропозицій4 серп. 14:39 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-001024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обладнання для організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради
Оголошено31 лип. 09:47
Прийом пропозицій31 лип. 09:47 – 8 серп. 16:00Очікувана вартість183 354,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-005146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлендери (ДК 021:2015 - 39711210-4) Блендер для шкільної їдальні
Очікувана вартість4 984,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-002366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади (М'ясорубка, холодильник, міксер)
Очікувана вартість19 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 лип. 11:04
Прийом пропозицій21 лип. 11:04 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість606 420,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-004794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлендери
Очікувана вартість7 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-000592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлендер
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено13 лип. 16:19
Прийом пропозицій13 лип. 16:19 – 21 лип. 08:00Очікувана вартість589 445,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-006110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлендери
Очікувана вартість3 163,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro