Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711122-0»
-
ID: UA-2026-08-04-000283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПобутова техніка для облаштування шкільного харчоблоку ( Морозильна камера Gorenje FN617eess)
Очікувана вартість20 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-009885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна скриня Gorenje FH30EAW 297 л; Холодильник вітрина Snaige CD29DM-S302S 275 л
Очікувана вартість91 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-008508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39711122-0 Побутові морозильні камери
Очікувана вартість18 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-01-002975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник Морозильна скриня
Очікувана вартість27 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-009803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25Т- 790_39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади) (ЛОТ №1: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Кондиціонери в асортименті з монтажним комплектом); ЛОТ №2: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади в асортименті); ЛОТ №3: 39710000-2
Електричні побутові прилади (Вентилятори в асортименті) Ім'я:Людмила ФАРАДЖУЛАЄВАE-mail: [email protected] Телефон: +380999322105 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019775Оголошено27 серп. 2025 16:05
Прийом пропозицій27 серп. 2025 16:05 – 10 вер. 2025 15:00Очікувана вартість4 387 446,10 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-05-009323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено5 черв. 2025 14:51
Прийом пропозицій5 черв. 2025 14:51 – 13 черв. 2025 18:00Очікувана вартість423 974,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-13-001942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади згідно специфікації
Ім'я:Анатолій ЗакусіловE-mail: [email protected] Телефон: +380512532122 Веб сайт: ЄДРПОУ:04376009Очікувана вартість49 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-09-015482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2 Електричні побутові прилади
Оголошено9 груд. 2024 15:28
Прийом пропозицій9 груд. 2024 15:28 – 17 груд. 2024 12:00Очікувана вартість59 911,54 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-11-12-014791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:39710000-2: Електричні побутові прилади (плита електрична, піч конвекційна, блендер, морозильна камера)
Оголошено12 лист. 2024 16:28
Прийом пропозицій12 лист. 2024 16:28 – 20 лист. 2024 01:00Очікувана вартість1 278 445,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-04-26-008885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади в асортименті)
Ім'я:Смагула Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503730654 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено26 квіт. 2024 15:00
Прийом пропозицій26 квіт. 2024 15:00 – 10 трав. 2024 12:00Очікувана вартість2 071 333,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-12-18-011568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильний ларь
Очікувана вартість6 856,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-04-017235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбігрівач конвектор електричний побутовий, м’ясорубка електрична, міксер побутовий, блендер побутовий, овочерізка побутова, сушарка для рук побутова, морозильна камера побутова, холодильник побутовий
Оголошено4 груд. 2023 18:30
Прийом пропозицій4 груд. 2023 18:30 – 12 груд. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість148 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-11-20-015147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбігрівач конвектор електричний побутовий, м’ясорубка електрична, міксер побутовий, блендер побутовий, овочерізка побутова, сушарка для рук побутова, морозильна камера побутова, холодильник побутовий
Оголошено20 лист. 2023 20:15
Прийом пропозицій20 лист. 2023 20:15 – 28 лист. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість148 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-11-07-001716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиморозильна камера
Очікувана вартість15 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-01-012144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна камера
Очікувана вартість8 888,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-30-006443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено30 серп. 2023 14:12
Прийом пропозицій30 серп. 2023 14:12 – 7 вер. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість47 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-07-28-001817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено28 лип. 2023 10:13
Прийом пропозицій28 лип. 2023 10:13 – 5 серп. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-07-18-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУГСБМ23Т-063_39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади в асортименті)
Ім'я:Єлизавета ГладковаE-mail: [email protected] Телефон: +380574470415 Веб сайт: ЄДРПОУ:33601981Оголошено18 лип. 2023 18:56
Прийом пропозицій18 лип. 2023 18:56 – 31 лип. 2023 15:00Очікувана вартість305 288,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-07-10-010717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник Vestfrost CW 286 W, морозильна скриня Gorenje FH 301 CW (Код за ЕЗС ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади)
Очікувана вартість28 675,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-27-001975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (ДК 39711122-0 Побутові морозильні камери Морозильна камера Beko RFNM200E20W)
Очікувана вартість15 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro