Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711120-6»
-
ID: UA-2026-09-01-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМорозильна камера
Оголошено1 вер. 18:15
Прийом пропозицій5 вер. 19:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні прилади для забезпечення роботи харчоблоків в закладах освіти Оболонського району м. Києва)
Оголошено28 серп. 13:47
Прийом пропозицій28 серп. 13:47 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМорозильні та холодильні камери
Оголошено28 серп. 13:35
Прийом пропозицій28 серп. 13:35 – 5 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-27-001916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади(Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Сковорода електрична перекидна. Морозильна камера однодверна 177л. Холодильник 400 л з 1 дверцятами)
Оголошено27 серп. 10:14
Прийом пропозицій27 серп. 10:14 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-000896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Морозильна камера однодверна 231л. Холодильник 400 л з 1 дверцятами)
Оголошено27 серп. 09:22
Прийом пропозицій27 серп. 09:22 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-013056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Сковорода електрична перекидна. Морозильна камера однодверна 177л.)
Оголошено26 серп. 17:24
Прийом пропозицій26 серп. 17:24 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-26-009284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Морозильна камера однодверна 231л. Сушарка для рук)
Оголошено26 серп. 15:02
Прийом пропозицій26 серп. 15:02 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-003504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади ( Електрична плитка, морозильна камера)
Очікувана вартість61 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 Електричні побутові прилади
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна камера «Gorenje», холодильник «Candy» чорний 1.85
Очікувана вартість44 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПобутові прилади для харчоблоку закладу освіти
Ім'я:Ломага Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685622513,380322622002 ЄДРПОУ:22350290Очікувана вартість88 912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна скриня Grunhelm GCFW-21
Ім'я:Анастасія ДроздовичE-mail: [email protected] Телефон: +380685030816 Веб сайт: ЄДРПОУ:04395403Очікувана вартість11 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна. Морозильна камера однодверна 177л)
Оголошено24 серп. 16:58
Прийом пропозицій24 серп. 16:58 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість280 295,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-009004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Сковорода електрична перекидна. Морозильна камера однодверна 177л. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна)
Оголошено24 серп. 16:25
Прийом пропозицій24 серп. 16:25 – 1 вер. 16:00Очікувана вартість369 670,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-006051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа морозильна
Очікувана вартість69 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:39711110-3 Електричні та побутові прилади ( холодильники та морозильники )
Оголошено21 серп. 22:57
Прийом пропозицій21 серп. 22:57 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість131 666,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-011857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Морозильна камера однодверна 177л. Посудомийна машина купольна. Холодильник 400 л з 1 дверцятами)
Оголошено21 серп. 16:30
Прийом пропозицій21 серп. 16:30 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість349 830,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-011750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Морозильна камера однодверна 231 л. Піч конвекційна. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна)
Оголошено21 серп. 16:22
Прийом пропозицій21 серп. 16:22 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість372 830,00 грн
без ПДВКваліфікація