Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711110-3»
-
ID: UA-2026-08-31-004797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV39710000-2 по ДК 021:2015 – Електричні побутові прилади (Побутова техніка). РПЗ: 9.325
Оголошено31 серп. 12:58
Прийом пропозицій31 серп. 12:58 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-004302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено21 серп. 11:31
Прийом пропозицій21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-21-002045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХолодильники
Оголошено21 серп. 10:15
Прийом пропозицій21 серп. 10:15 – 3 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-003046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильники
Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник з морозильною камерою
Ім'я:Драко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457556532 Факс:+380457556529ЄДРПОУ:24210280Очікувана вартість31 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:39711110-3 Електричні та побутові прилади ( холодильники та морозильники )
Оголошено21 серп. 22:57
Прийом пропозицій21 серп. 22:57 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість131 666,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-013692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляХолодильник Grunhelm VRH-S51M44-W
Оголошено20 серп. 20:00
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість16 201,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-012601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХолодильник двокамерний, побутовий
Оголошено20 серп. 16:55
Прийом пропозицій20 серп. 16:55 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-013699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник GRUNHELM VRH-S51M44-W
Очікувана вартість3 799,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДвокамерний холодильник (код 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено19 серп. 17:34
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість277 176,00 грн
з ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-12-011108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість20 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено12 серп. 13:57
Прийом пропозицій12 серп. 13:57 – 20 серп. 23:00Очікувана вартість95 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-009806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХолодильник Indesit INKS 1401 W4E
Ім'я:Паращинець Наталія БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість55 197,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна камера Edler ED-170UW
Очікувана вартість14 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХолодильники для закладів освіти
Оголошено11 серп. 12:01
Прийом пропозицій11 серп. 12:01 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість155 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-005864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМорозильна камера Grunheim GCFW380 відповідно до коду CPV за ДК 021:2015 - 39711100-0 - Холодильники та морозильні камери
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихолодильник Beko RDSA 240K 40WN
Очікувана вартість11 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-000189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПобутова техніка для облаштування шкільного харчоблоку (холодильник, електром'ясорубка)
Очікувана вартість14 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади
Оголошено3 серп. 16:15
Прийом пропозицій3 серп. 16:15 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість68 059,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-001551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39710000-2 - Електричні побутові прилади. Холодильник Medion MD37298
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro