Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711000-9»

  • ID: UA-2026-09-01-011316-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Холодильник побутовий

    Ім'я:
    Дар'я Даниленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633970471 ЄДРПОУ:
    32835966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:21

    Прийом пропозицій
    1 вер. 18:21 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 538,75 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011277-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Морозильна камера

    Ім'я:
    Світлана Фельцан
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675280856 ЄДРПОУ:
    26642032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:15

    Прийом пропозицій
    5 вер. 19:00 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    18 500,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 5 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011930-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричне обладнання для харчоблоку

    Ім'я:
    Ганна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675072919 ЄДРПОУ:
    37479398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:46

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:46 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    788 959,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV39710000-2 по ДК 021:2015 – Електричні побутові прилади (Побутова техніка). РПЗ: 9.325

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:58

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:58 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    230 402,15 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 20 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 39710000-2 - Електричні побутові прилади (Холодильник)

    Ім'я:
    Юлія Соболь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:36

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:36 – 5 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    12 629,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 20 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006442-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 – 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні прилади для забезпечення роботи харчоблоків в закладах освіти Оболонського району м. Києва)

    Ім'я:
    Кравченко Катерина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444199838 ЄДРПОУ:
    37445442
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:47

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:47 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    484 837,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006208-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Морозильні та холодильні камери

    Ім'я:
    Андрій Мих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322957079 Веб сайт:
    http://www.cancer.lviv.ua/
    ЄДРПОУ:
    01996792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:35

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:35 – 5 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    341 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 11 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-007809-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна. Піч конвекційна )

    Ім'я:
    Тетяна Ільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432560998 Веб сайт:
    https://sch15.edu.vn.ua/
    ЄДРПОУ:
    20096901
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:32 – 4 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    323 707,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 3 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-001916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади(Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Сковорода електрична перекидна. Морозильна камера однодверна 177л. Холодильник 400 л з 1 дверцятами)

    Ім'я:
    Анжеліка Вовк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432439303 Веб сайт:
    https://sch21.edu.vn.ua/
    ЄДРПОУ:
    20096893
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 10:14

    Прийом пропозицій
    27 серп. 10:14 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    171 202,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 20 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-000896-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Морозильна камера однодверна 231л. Холодильник 400 л з 1 дверцятами)

    Ім'я:
    Валентина Паянок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432689374 ЄДРПОУ:
    26176268
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 09:22

    Прийом пропозицій
    27 серп. 09:22 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    82 635,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 20 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013056-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Сковорода електрична перекидна. Морозильна камера однодверна 177л.)

    Ім'я:
    Алла Стебньовська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432673032 Веб сайт:
    http://sch4.edu.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    20089686
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:24

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:24 – 3 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    76 125,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 3 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-009284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Морозильна камера однодверна 231л. Сушарка для рук)

    Ім'я:
    Олег Миколайович Слушний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432688793 ЄДРПОУ:
    26224240
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:02

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:02 – 3 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    88 810,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 3 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-005780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні прилади для харчоблоку

    Ім'я:
    Мар'яна Ватаманюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680499848 Веб сайт:
    https://hlyniany-rada.gov.ua/prozorro/
    ЄДРПОУ:
    43993503
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:33

    Прийом пропозицій
    26 серп. 12:33 – 4 вер. 13:25
    Очікувана вартість

    312 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 23 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-004949-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади ( Холодильник 400 л з 1 дверцятами.)

    Ім'я:
    Ірина Михайлова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432673254 ЄДРПОУ:
    26235485
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:55

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:55 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    45 805,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-010714-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кавомашина професійна - 39711310-5

    Ім'я:
    Анастасія Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977280594 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:35

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:35 – 3 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    294 887,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    21 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-004302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Ніколенко Ольга Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:31

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    1 347 018,35 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-002045-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Холодильники

    Ім'я:
    Ніколенко Ольга Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 10:15

    Прийом пропозицій
    21 серп. 10:15 – 3 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    1 081 296,85 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-012960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікрохвильові печі, пральні машини, холодильники

    Ім'я:
    Роман Рибалка
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931048785 ЄДРПОУ:
    45865759
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 17:49

    Прийом пропозицій
    19 серп. 17:49 – 3 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    1 197 550,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 3 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001563-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плита електрична Grunhelm EFC6613W

    Ім'я:
    Паращинець Наталія Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:
    40492437
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 767,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001105-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Плита електрична ПЕ-4-Ш Н,4-х конф.,з жарочночною шафою

    Ім'я:
    Пасічник Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380680471600 ЄДРПОУ:
    44167291
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro