Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39563000-6»
-
ID: UA-2026-09-03-003474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерветки, ганчір’я, тканина
Оголошено3 вер. 10:58
Прийом пропозицій3 вер. 10:58 – 19 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-24-002140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39560000-5 Текстильні вироби різні (Ремінь затяжний)
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби різні
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість26 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 39560000-5 - Текстильні вироби різні
Оголошено14 серп. 15:11
Прийом пропозицій14 серп. 15:11 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість210 672,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-003563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 39560000-5 - Текстильні вироби різні
Оголошено6 серп. 11:34
Прийом пропозицій6 серп. 11:34 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість210 672,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-004982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтьобані текстильні вироби
Очікувана вартість92 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39560000-5 Текстильні вироби різні (Ремінь затяжний)
Очікувана вартість3 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 39560000-5 по ДК 021:2015 - Текстильні вироби різні (Каболка). РПЗ - 9.275.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено20 лип. 14:44
Прийом пропозицій20 лип. 14:44 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість26 271,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-15-000135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерветки, ганчір’я, тканина
Ім'я:Лавор Олександр ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено15 лип. 08:32
Прийом пропозицій15 лип. 08:32 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість143 480,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-003168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 39560000-5 по ДК 021:2015 – Текстильні вироби різні (Чохли захисні). РПЗ - 9.258
Оголошено10 лип. 11:11
Прийом пропозицій10 лип. 11:11 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість1 123 005,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-004736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитканина для реквізиту
Очікувана вартість2 173,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарасолька сонцезахисна для автомобіля
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-000432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабивка сальникова
Ім'я:Руденко Максим МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено30 черв. 08:52
Прийом пропозицій30 черв. 08:52 – 9 лип. 15:00Очікувана вартість76 310,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-012442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба вентиляційна
Очікувана вартість2 008,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПалітурний матеріал (коленкор)
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено26 черв. 13:34
Прийом пропозицій26 черв. 13:34 – 4 лип. 15:00Очікувана вартість112 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-011972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали та вироби для ремонту
Очікувана вартість3 407,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-009748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39560000-5 Текстильні вироби різні (авто чохли на автомобіль Мерседес "Спринтер")
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-006877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби різні
Очікувана вартість10 781,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-007538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТік (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 39560000-5 - Текстильні вироби різні )
Очікувана вартість4 269,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-009703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабивка та канат джутовий
Оголошено9 черв. 14:59
Прийом пропозицій9 черв. 14:59 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 991 287,17 грн
з ПДВЗавершена