Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39561130-2»
-
ID: UA-2026-08-29-000369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки розрізнення текстильні
Оголошено29 серп. 13:40
Прийом пропозицій29 серп. 13:40 – 6 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-04-002747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНашивка
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПогон парадний, затискач для краватки, знак "Зоря"
Очікувана вартість7 696,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШеврони в асортименті
Очікувана вартість3 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки розрізнення (шеврон-наліпка). Код Дк 021:2015:39561133-3- знаки розрізнення.
Очікувана вартість2 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки розрізнення в асортименті
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишеврон «Воєнізована охорона», нагрудна нашивка «Воєнізована охорона»
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість55 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНарукавні знаки, погони, нашивки
Оголошено20 лип. 18:10
Прийом пропозицій20 лип. 18:10 – 28 лип. 08:00Очікувана вартість31 179,53 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-009908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФурнітура (знаки розрізнення)
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено15 лип. 16:33
Прийом пропозицій21 лип. 11:30 – 24 лип. 16:30Очікувана вартість64 490,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-000255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНашивки та шеврони
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено7 лип. 08:40
Прийом пропозицій7 лип. 08:40 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість75 360,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-008059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки розрізнення
Оголошено25 черв. 14:27
Прийом пропозицій25 черв. 14:27 – 3 лип. 07:00Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-010311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби різні (Шеврон з індивідуальним надписем)
Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТекстильні вироби різні
Оголошено17 черв. 16:55
Прийом пропозицій23 черв. 10:00 – 26 черв. 10:00Очікувана вартість198 360,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-002855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39560000-5 – Текстильні вироби різні (шеврони)
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість4 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-012877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТекстильні вироби різні, код ДК 021:2015 - 39560000-5 (Погон старший віце сержант на оливі, Погон старший віце сержант на пікселі, Погон віце – сержант на оливі, Погон віце – сержант на пікселі, Погон молодший віце – сержант на оливі, Погон молодший віце – сержант на пікселі Нагрудний знак із
зазначенням роти та взводу на пікселі Нагрудний знак із зазначенням роти та взводу на оливі, Напис вишитий “Прізвище” на оливі, Напис вишитий “Прізвище” на пікселі (х/б, рюкзак, бушлат), Кам’янець-Подільський ліцей/тк. малина/нарукавна емблема (парадна форма), Кам’янець-Подільський ліцей нарукавна емблема на пікселі (форму/бушлат), Кам’янець-Подільський ліцей нарукавна емблема на оливі, Нарукавний знак Тризуб жовтий на пікселі, Нарукавний знак Тризуб жовтий на оливі, Погон ліцеїст на оливі, Погон ліцеїст на пікселі) Оголошено15 черв. 18:05
Прийом пропозицій15 черв. 18:05 – 23 черв. 18:00Очікувана вартість164 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-012686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТекстильні вироби різні
Оголошено9 черв. 16:24
Прийом пропозицій9 черв. 16:24 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість92 480,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-013759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШеврони вишиті з логотипом установи
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-008379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки розрізнення
Оголошено5 черв. 14:16
Прийом пропозицій5 черв. 14:16 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість72 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-005556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки розрізнення
Очікувана вартість27 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro