Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39561100-3»
-
ID: UA-2026-08-29-000369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаки розрізнення текстильні
Оголошено29 серп. 13:40
Прийом пропозицій29 серп. 13:40 – 6 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-004860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПогон парадний, затискач для краватки, знак "Зоря"
Очікувана вартість7 696,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративне мереживо; Еластична тасьма з фігурним краєм (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка репсова жакардова чорна 15мм (1рулон-100м) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТекстильні вироби різні (ДК 021:2015: 39560000-5 — Текстильні вироби різні)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість3,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШеврони в асортименті
Очікувана вартість3 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка атласна
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка 1,2мм, стрічка(код ДК 021:2015 – 39560000-5 - Текстильні вироби різні)
Очікувана вартість546,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРолети тканинні (код ДК 021:2015 - 39560000-5 Текстильні вироби різні)
Очікувана вартість84 414,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки розрізнення (шеврон-наліпка). Код Дк 021:2015:39561133-3- знаки розрізнення.
Очікувана вартість2 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка крапка (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість217,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для майстер-класів
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаки розрізнення в асортименті
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка атласна чорна 52 мм.
Очікувана вартість10 396,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишеврон «Воєнізована охорона», нагрудна нашивка «Воєнізована охорона»
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість55 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка
Очікувана вартість6 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-006127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТюль, тасьма.
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка траурна «5»/100
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТасьма еластична ткана (МН) 6,0 гр/см/м (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість330,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro