Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39550000-2»
-
ID: UA-2026-08-13-010832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВіконні сонцезахисні ролети з послугою монтажу
Оголошено13 серп. 16:07
Прийом пропозицій13 серп. 16:07 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-010545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинапольні декоративні фігури
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання стрічок для бейджів з карабіном та логотипом для забезпечення проведення заходів проєкту "Одеський Молодіжний форум"
Очікувана вартість14 508,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з нетканих матеріалів
Ім'я:Станіслав Анатолійович СтоцькийE-mail: [email protected] Телефон: +380972748355 ЄДРПОУ:32316735Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39550000-2 Вироби з нетканих матеріалів (Простирадла 0.8*100м (1 рул.)-спанбод)
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки вологі. Код ДК 021:2015 - 39550000-2 Вироби з нетканих матеріалів
Очікувана вартість478,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації Вишиванкового фестивалю до Дня Незалежності (Декоративні тканеві стрічки)
Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з нетканих матеріалів (спандбонд блакитний)
Ім'я:Качаненко Оксана ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380508320609 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999265Очікувана вартість14 332,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з нетканих матералів (покриття)
Ім'я:Бондаренко Альбіна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380523420354 ЄДРПОУ:01995154Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з нетканих матеріалів (ПВХ завіса 300х2 СТ ЗВАРЮВАЛЬНА ЧЕРВОНА 1680х1800 мм)
Очікувана вартість67 100,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39550000-2 Вироби з нетканих матеріалів (чохол для апаратури діаметром 10см. стерильний)
Очікувана вартість7 178,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПВХ завіси
Очікувана вартість10 149,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для забезпечення в/ч
Очікувана вартість23 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39550000-2 Вироби з нетканних матеріалів(жалюзі)
Очікувана вартість49 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГеотекстиль голкопробивний NTB200 (білий, 2х50м, 200гр/м2).TD-PES
Очікувана вартість88 848,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з нетканих матеріалів
Очікувана вартість54 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:22015 - 39550000-2 Вироби з нетканих матеріалів (прибиральні матеріали)
Ім'я:Тетяна СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380660603785, +380532609547 ЄДРПОУ:01999106Очікувана вартість155,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖалюзі
Очікувана вартість26 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"ДК 021:2015-39550000-2Вироби з нетканих матеріалів (Плівка ПВХ- натяжна стеля) "
Ім'я:Беззубова Валентина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380525833841 ЄДРПОУ:41798621Очікувана вартість77 170,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби з нетканих матеріалів
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro