Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39541220-4»
-
ID: UA-2026-08-31-001898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи
Оголошено31 серп. 10:41
Прийом пропозицій31 серп. 10:41 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропи, Стяжні реміні (за кодом ДК 021:2015 ДК 021:2015: 39540000-9 — Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість18 910,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля«Стропи (за кодом ДК 021:2015: 39541220-4 «Стропи»)»
Оголошено22 серп. 12:08
Прийом пропозицій27 серп. 09:30 – 1 вер. 09:30Очікувана вартість277 194,10 грн
з ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-010659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи, ремені та інше вантажопідіймальне обладнання
Оголошено19 серп. 15:50
Прийом пропозицій19 серп. 15:50 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість313 405,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-011614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропа евакуаційна
Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Оголошено13 серп. 12:28
Прийом пропозицій13 серп. 12:28 – 25 серп. 12:00Очікувана вартість43 747,02 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-001012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропи
Ім'я:Полякова Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463122290 Факс:+380463122290Веб сайт: ЄДРПОУ:32750668Очікувана вартість1 583,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи (Сколівське надлісництво)
Оголошено5 серп. 11:47
Прийом пропозицій5 серп. 11:47 – 14 серп. 17:00Очікувана вартість42 092,37 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропи. Код за ДК 021:2015 - 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки.
Очікувана вартість1 982,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи текстильні в асортименті
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 лип. 11:51
Прийом пропозицій31 лип. 11:51 – 11 серп. 09:00Очікувана вартість15 952,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-003298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість21 408,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено27 лип. 14:19
Прийом пропозицій27 лип. 14:19 – 10 серп. 14:00Очікувана вартість398 264,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-24-003787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки Строп ланцюговий для Західного ТУОМ
Ім'я:Лита Володимир БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено24 лип. 11:38
Прийом пропозицій24 лип. 11:38 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість31 283,25 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШнур поліпропіленовий плетений, ремінь стяжний
Оголошено21 лип. 16:18
Прийом пропозицій27 лип. 12:00 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 495,32 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-006482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Стропи текстильні та інші)
Ім'я:Расулова Яна ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459342976 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено16 лип. 14:22
Прийом пропозицій16 лип. 14:22 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 854,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-004082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи текстильні, ремені стяжні згідно ДК 021:2015 код 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено15 лип. 11:57
Прийом пропозицій15 лип. 11:57 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість76 933,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-002256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи текстильні
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено6 лип. 10:56
Прийом пропозицій6 лип. 10:56 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість139 333,64 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-000598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрос буксирувальний
Очікувана вартість431,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-000530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиремінь евакуаційний 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки.
Очікувана вартість5 184,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-006272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропа 100% Поліамід 25мм колір чорний (боб 50м), Стропа 100% Поліамід 40мм колір чорний (боб 50м) за кодом ДК: 021:2015: 39540000-9 «Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки»
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість56 655,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro