Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39541200-8»
-
ID: UA-2026-08-31-010470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Антидронова сітка», код 39540000-9 за ДК 021:2015 «Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки»
Оголошено31 серп. 16:32
Прийом пропозицій31 серп. 16:32 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи
Оголошено31 серп. 10:41
Прийом пропозицій31 серп. 10:41 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-001672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСітка огороджувальна, поліамід, біла, плетена, шнур 4,5 мм, комірка 100*100 мм
Оголошено26 серп. 10:01
Прийом пропозицій26 серп. 10:01 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-008750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка маскувальна антидронова)
Очікувана вартість348 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропи, Стяжні реміні (за кодом ДК 021:2015 ДК 021:2015: 39540000-9 — Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість18 910,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка затіняюча 4х1м 90% темно-зелена, Сітка затіняюча 60% хакі
Очікувана вартість10 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Антидронова захисна сітка)
Оголошено25 серп. 14:36
Прийом пропозицій25 серп. 14:36 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість301 314,37 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-22-000225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля«Стропи (за кодом ДК 021:2015: 39541220-4 «Стропи»)»
Оголошено22 серп. 12:08
Прийом пропозицій27 серп. 09:30 – 1 вер. 09:30Очікувана вартість277 194,10 грн
з ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-20-008677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 39540000-9 «Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки» (Сітка захисна 6x140)
Очікувана вартість8 274,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи, ремені та інше вантажопідіймальне обладнання
Оголошено19 серп. 15:50
Прийом пропозицій19 серп. 15:50 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість313 405,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-008740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість37 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропа евакуаційна
Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Антидронова сітка», код 39540000-9 за ДК 021:2015 «Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки»
Оголошено14 серп. 13:51
Прийом пропозицій14 серп. 13:51 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість132 700,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-005497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Оголошено13 серп. 12:28
Прийом пропозицій13 серп. 12:28 – 25 серп. 12:00Очікувана вартість43 747,02 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-010771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка плетена футбольна 5*2 м
Очікувана вартість4 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Антидронова сітка з розміром комірки близько 45х45»,код 39540000-9 за ДК 021:2015 «Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки»
Оголошено10 серп. 15:50
Прийом пропозицій10 серп. 15:50 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість45 092,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-07-001012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтропи
Ім'я:Полякова Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463122290 Факс:+380463122290Веб сайт: ЄДРПОУ:32750668Очікувана вартість1 583,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАНТИДРОНОВА СІТКА
Очікувана вартість285 384,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСітка затіняюча
Оголошено5 серп. 14:46
Прийом пропозицій11 серп. 15:00 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 053,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-004476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтропи (Сколівське надлісництво)
Оголошено5 серп. 11:47
Прийом пропозицій5 серп. 11:47 – 14 серп. 17:00Очікувана вартість42 092,37 грн
без ПДВЗавершена