Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39541140-9»
-
ID: UA-2026-08-28-004637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (ДК 021:2015: 39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість517,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпагат
Очікувана вартість745,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпагати
Ім'я:Медведева Валентина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459858293 ЄДРПОУ:40535043Очікувана вартість4 728,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанати, шнури, мотузки та вироби з волокон
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено5 серп. 13:26
Прийом пропозицій5 серп. 13:26 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість72 380,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-005416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпагат поліпропіленовий
Ім'я:Білан Альона ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355721991 Факс:+380355721209ЄДРПОУ:36979181Очікувана вартість63,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШпагат Agrotex 350 (360/400) 5кг (код ДК 021:2015:39540000-9: Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Оголошено3 серп. 12:15
Прийом пропозицій3 серп. 12:15 – 11 серп. 13:00Очікувана вартість164 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-003176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи573: Шпагат джутовий. (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість5 790,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур та шпагат
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишпагат для тюкування
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-011303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпагат поліпропіленовий, 500 м
Ім'я:Мельник Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545251251 Факс:+380545251251ЄДРПОУ:02007561Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпагат п/п 1000/5 блакитний(ДК 021:2015:39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість1 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (шпагат)
Очікувана вартість475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанати, шнури, мотузки та вироби з волокон
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 лип. 15:24
Прийом пропозицій10 лип. 15:24 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість65 930,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-007645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість2 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 39540000-9 — Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (Сітка захисна (39541210-1 В’язані сітки); Шнур (39541140-9 Шпагати))
Оголошено9 лип. 16:25
Прийом пропозицій9 лип. 16:25 – 17 лип. 06:00Очікувана вартість62 312,93 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-000902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишпагат
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШпагат
Очікувана вартість7 395,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-000362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали та інструмент для створення фотозони
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro