Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39541130-6»
-
ID: UA-2026-08-27-001169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШнур в'язаний з наповнювачем 6 мм
Ім'я:Ушанов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено27 серп. 09:39
Прийом пропозицій27 серп. 09:39 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-000943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур Ф14мм. (20м)
Очікувана вартість340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур ПВХ. Код ДК 021:2015 - 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Очікувана вартість22,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки (вірьовка)
Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур будівельний 200 м, Шнур 7лодочний , Шнур 5,0*20м
Очікувана вартість410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур корсетний (код ДК 021:2015 – 39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур будівельний 1,5мм*50 м (ДК 021:2015 – 39540000-9 - Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки)
Очікувана вартість76,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур поліпропіленовий, темно-зелений 5 мм
Очікувана вартість690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур Ø 5 20v
Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур
Очікувана вартість55,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур будівельний (код ДК 021:2015: 39541130-6)
Очікувана вартість65,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанати, шнури, мотузки та вироби з волокон
Ім'я:Пугачевська Олександра АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено5 серп. 13:26
Прийом пропозицій5 серп. 13:26 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість72 380,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнури
Ім'я:Станіслав Олександрович КарташовE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість1 710,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВеревка меланж
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнури
Ім'я:СамусєваЛюдмилаМик ЯценкоВолодимир ГригоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380505891440,380631954490 ЄДРПОУ:02004841Очікувана вартість160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур побутовий
Очікувана вартість445,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено27 лип. 14:19
Прийом пропозицій27 лип. 14:19 – 10 серп. 14:00Очікувана вартість398 264,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-24-003494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШнур та шпагат
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-010402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШнури в асортименті
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено21 лип. 16:24
Прийом пропозицій21 лип. 16:24 – 4 серп. 09:00Очікувана вартість31 751,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-21-010266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШнур поліпропіленовий плетений, ремінь стяжний
Оголошено21 лип. 16:18
Прийом пропозицій27 лип. 12:00 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 495,32 грн
з ПДВЗавершена